Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal'dan Karnaval Havasında Düğün

Uzun süredir mutlu bir birliktelik yaşayan Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal, aile ve yakın dostları eşliğinde Bahar Country’de gerçekleşen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Uzun süredir mutlu bir birliktelik yaşayan Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal, aile ve yakın dostları eşliğinde Bahar Country'de gerçekleşen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal'ın sadeliğin hakim olduğu karnaval havasında geçen eğlence dolu kır düğününde, Doğa Rutkay özel olarak tasarlanan gelinliği ile herkesi büyüledi.

Düğünün şahitliğini Ali Koç, Övge Oğultürk ve Melisa Doğu'nun üstlendiği geceye iş ve cemiyet hayatından önemli isimler katıldı. Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tarık Akan, Cem Aydın, Cansu Kurtçu, Fettah Can, Ata Demirer, Özge Borak, Saba Tümer ve Elif Dağdeviren gibi ünlü isimler de bu geceye katılan davetliler arasındaydı.

By Mustafa Organizasyon tarafından özenle hazırlanan pembe ve beyaz renklerin hakim olduğu gecede misafirlere nikah şekeri olarak tohum bombaları dağıtıldı. Davetliler nikahın ardından bando takımı eşliğinde yemek için hazırlanan masalarına geçtiler. Gecenin sürprizi Doğu ve Batı müziğini sentezleyen gezgin grup Cabbar ve Korkoro oldu.

DJ Funky "C"nin setin başına geçmesi ile başlayan After Party'de davetliler neşeli ve eğlenceli anlar yaşarken, Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal'ın dünya evine girişine tanıklık ederek unutulmaz bir geceye şahit oldular. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

04 Eylül 2014 Perşembe 17:36

Melisa Doğu, Kerimcan Kamal, Doğa Rutkay, Magazin
YORUMLAR