Dolu Yağışı Tem Otoyolunda Kazaya Neden Oldu

Dolu yağışı TEM otoyolunda kazaya neden oldu Aşırı yağış nedeniyle yoldan çıkan aracın plakası ağaçta kaldı Sürücüler dolu yağışı nedeniyle köprülerin altına sığındıDÜZCE - TEM otoyolu Düzce kesiminde yağan dolu ve yağmur etkili oldu.

Dolu yağışı TEM otoyolunda kazaya neden oldu
Aşırı yağış nedeniyle yoldan çıkan aracın plakası ağaçta kaldı
Sürücüler dolu yağışı nedeniyle köprülerin altına sığındı
DÜZCE - TEM Otoyolu Düzce kesiminde yağan dolu ve yağmur etkili oldu. TEM Otoyolu'nda ilerleyen sürücüler, doludan korunmak için üst geçitlerin altlarına araçlarını park ettiler. Yağış nedeniyle meydana gelen kazada ise yoldan çıkan otomobil yol kenarına savrulurken otomobilin plakası ağaçta kaldı.
TEM Otoyolu Düzce kesiminde akşam saatlerinde başlayan dolu ve yoğun yağmur, otoyol trafiğini olumsuz etkiledi. Otoyol kenarları beyaza büründüğü dolu yağışı nedeniyle araçlar otoyolda ilerlemekte zorlandı. Dolu nedeniyle otoyolda ilerlemekte zorlanan bazı sürücüler ise otomobillerini üst geçitlerin altına park ederek doludan korunmaya çalıştı.
Otomobil yoldan çıktı
Yağış nedeniyle TEM ve D-100 karayolunda kazalar meydana geldi. Gümüşova rampaları mevkiinde Ankara'dan İstanbul istikametine gitmekte olan Rahmi A. idaresindeki 34 BFT 837 plakalı otomobil, yağan yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle yol kenarına savruldu. Ağaçlık alanda sürüklenen otomobil, çok sayıda ağacı devirerek durabildi. Kaza yapan aracın plakası ise ağacın üzerinde kaldı. Büyük hasar alan araçta bulunan 2 kişi ise yara almadan kurtuldu.
Dolu Yağışı Tem Otoyolunda Kazaya Neden Oldu

Kaynak: İHA

13 Nisan 2019 Cumartesi 19:59

Düzce, Dolu Yağışı, TEM Otoyolu, 3. Sayfa
YORUMLAR