Dört Köşeli Üçgen Filmi

Dört Köşeli Üçgen filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Dört Köşeli Üçgen filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bir tütün deposunda bekçilik yapan bir adam etrafındakiler tarafından “Gözlemci” olarak adlandırılır. Ona bu ismin verilmesinin nedeni hemen hemen herkesi ve her şeyi görüp izlemesi, tüm ayrıntılarını öğrenmeye çalışmasındandır. O, gözlemlerini ulu orta içinden geldiği gibi söyler. Fakat bu özelliğinden dolayı da çevresinde tutunamaz.Yönetmenliğini Mehmet Güreli'nin üstlendiği Dört Köşeli Üçgen filmi, Salâh Birsel'in aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanıyor. Görkem Yeltan’ın senaryosunu kaleme aldığı filmde Mustafa Dinç, Ülkü Duru, İştar Gökseven, Kaan Çakır, Emre Altuğ, Mehmet Esen, Sezgi Mengi, Alper Saldıran, Şencan Güleryüz, Gökçer Genç, Pınar Tuncegil rol alıyor.

Yönetmen: Mehmet Güreli
Senaryo: Görkem Yeltan, Sâlâh Birsel
Oyuncular: Mustafa Dinç, Gökçer Genç, Ülkü Duru, Cemil Ağacıkoğlu, Alper Saldıran, Görkem Yeltan, İştar Gökseven, Kaan Çakır, Emre Altuğ, Mehmet Esen, Sezgi Mengi, Şencan Güleryüz, Pınar Tuncegil
Filmin Türü: Drama
Orijinal Adı: Dört Köşeli Üçgen
Yapımcı Firma: Yeditepe Film
Yapım Yılı: 2017
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Filmin Süresi: 88 dk.
Dağıtıcı Firma: Başka Sinema
Vizyon Tarihi: 27.07.2018

Dört Köşeli Üçgen Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

23 Nisan 2018 Pazartesi 10:54

Mehmet Güreli, Mustafa Dinç, Salah Birsel, Emre Altuğ, Sinema