Doygun Ekmek'ten Mardin'e Gurme Seyahat Kazandıran Yarışma

'Sen Hangi Doygun'sun?' testi ile hem hangi ekmek çeşidi olduğunu öğren hem de hediye kazan

'Sen Hangi Doygun'sun?' testi ile hem hangi ekmek çeşidi olduğunu öğren hem de hediye kazan
Türkiye'de tam buğday ekmeğinin ilk üreticisi olan Doygun Ekmek, 15. yılı şerefine yenilenen ambalajlarına özel bir yarışma düzenliyor. Hürriyet Aile işbirliğiyle hayata geçirilen 'Sen Hangi Doygun'sun?' adlı yarışmada kişilerin karakter analizi yapılarak hangi ekmek çeşidi olduğu belirleniyor. 3 Mart'ta başlayıp bir ay boyunca sürecek olan 'Sen Hangi Doygun'sun?' yarışmasının büyük ödülü, lezzetin ön planda olduğu lezzet ve kültür turları düzenleyen Gezgin Damaklar'dan Mardin'in hem yöresel lezzetlerinin tadılabileceği hem de turistik yerlerin görülebileceği 3 günlük gurme seyahat. Testi çözen üç kişi ise Arçelik marka tost makinası, mikro dalga fırın ve ekmek kızartma makinası kazanacak. Tatlıdan yemeğe ekmekle yapılan 41 tarifin yer aldığı Doygun Ekmekli Lezzetler Kitabı ise testi çözen 25 talihlinin olacak. Yarışmaya katılmak için hurriyetaile.com/sen_hangi_doygunsun linkine tıklayarak 10 soruluk testi çözmek yeterli.

Büyük ödül çift kişilik ve 3 gün 2 gecelik Mardin turu

Doygun Ekmek'in 3 Mart 2014 tarihinde başlayıp bir ay devam edecek olan 'Sen Hangi Doygun'sun? adlı yarışmasında, testi çözen katılımcılar hediyeler için çekiliş hakkı elde edecek. Kazananların Milli Piyango çekilişi ile belirleneceği yarışmada büyük ödülü kazanan bir kişi, damak tadı peşindeki gezginler için lezzet ve kültür turları düzenleyen Gezgin Damaklar'dan, Güneydoğu Anadolu'nun en gizemli ve mutfağı zengin turistik kentlerinden biri olan Mardin'e 2 gece 3 günlük ve çift kişilik Gurme Seyahat ile ödüllendirilecek.

3 kişiye Arçelik marka küçük ev aleti, 25 kişiye yemek kitabı hediye

Yarışma sonunda büyük ödül olan Mardin turunun yanı sıra bir kişiye Arçelik Lal Serisi tost makinası, bir kişiye Arçelik mikrodalga fırın, bir kişiye de yine Arçelik Lal Serisi ekmek kızartma makinası hediye edilecek. 25 kişi ise Doygun Ekmekli Lezzetler kitabına sahip olacak.

Doygun'un Facebook sayfasını beğenmek ve test sonucunu paylaşmak ekstra çekiliş hakkı kazandırıyor

'Sen Hangi Doygun'sun?' yarışmasına katılıp testi çözen herkes bir çekiliş hakkı kazanacak, testi birden fazla çözenler çözdükleri kadar çekiliş hakkına sahip olacak. Teste başlarken Doygun Ekmek Facebook sayfasını beğenenler de ekstra çekiliş hakkı elde edecek. Testi çözdükten sonra sonucunu sosyal medyada paylaşan yarışmacılar sosyal medya hesapları üzerinden gelen arkadaş sayısı kadar çekiliş hakkına sahip olacak.

Kaynak: Bültenler

06 Mart 2014 Perşembe 11:12

Hürriyet, Türkiye, Arçelik, Mardin, Güncel