Dünyaca Ünlü Harry Potter Filminde Akıl Almaz Hata

En çok hasılat yapan filmler arasına giren Harry Potter'de uçan süpürge sahnesinde altta görünen metal koltuk, filmi dikkatli izleyenler tarafından hemen fark ediliyor.

İzlediğimiz dizi ve filmlerde hatalar olabiliyor, olmaz değil. Ancak bazı hatalar varki bu kadar da olmaz dedirtiyor. O hatalardan biri de milyonluk yapımlardan biri olan 'Harry Potter' filminde gerçekleşti.

BÜYÜK PARALAR KAZANDILAR

Tüm zamanların en çok hasılat yapan filmleri arasında yer alan Harry Potter serileri, bütçelerinin kat kat üstünde kar elde ederek milyarlarca dolarlık gelir elde edilmesini sağladı.

Yapım şirketi Warner Bros, bugüne dek sekiz Harry Potter serisinin her birinden milyonlarca dolar para kazandı. İçinde yedi kitap, sekiz film, iki tema parkı ve sayısız oyuncak çeşitleriyle Harry Potter markası 25 milyar dolarlık bir değer elde etti.

UÇAN SÜPÜRGENİN ALTINDAKİ KOLTUK GÖRÜNÜYOR

Ancak gelin görün ki bu kadar devasa paralar kazandıran yapımda gözden kaçan ufak detaylar dikkatli bakan herkes tarafından fark ediliyor. Örneğin serinin bir filminde uçan süpürgenin altındaki metal koltuk görünüyor.

İşte filmdeki o sahne;

29 Mayıs 2017 Pazartesi 13:32

Harry Potter, Sinema, Magazin
YORUMLAR