Dünyaca Ünlü İki Dev Gösteri Geliyor!

'VİVALDİANNO CITY OF MIRRORS' ve 'BELCANTO THE LUCIANO PAVAROTTI HERITAGE' ile devam ediyor.

Barok döneminin müzik dehası Antonio Vivaldi'nin hayatının tüm yönleriyle anlatıldığı; modern dans, çarpıcı animasyonlar, ihtişamlı ışık ve eşsiz sahne şovunun sunulduğu büyüleyici bir gösteri "Vivaldianno City of Mirrors' 5 Kasım Cumartesi Ülker Sports Arena'da , yüzyılları aşıp günümüze kadar gelen müzikal tiyatro şovu "Belcanto the Lucıano Pavarotti Heritage" ise 17 ve 18 Aralık'da Volkswagen Arena'da izleyicileri ile buluşacak.

3 boyutlu müzikal deneyimi 'Vivaldianno City of Mirrors'

İtalyan Barok klasik müzik bestecisi Antonio Vivaldi'nin eserlerini yeniden yorumlayan "Vivaldianno City of Mirrors" seyirciye eşsiz 3 boyutlu bir müzikal deneyimi sunuyor. Vivaldianno, özgün ve çağdaş yorumunun yanı sıra teknolojinin sahne ve ışıklar ile birleşmesiyle izleyiciye unutulmaz anlar yaşatacak. 500'den fazla konçerto besteleyen Vivaldi'nin eserlerinin çağdaş düzenlemelerle klasik müzik severlerin yanı sıra her yaştan müzik severi heyecanlandıracak.

Vivaldi'nin klasikleşmiş eserlerini muhteşem bir özgünlük ile yeniden ele alan "Vivaldianno City of Mirrors", IEG organizasyonuyla 5 Kasım Cumartesi günü Ülker Sports Arena'da müzikseverle buluşacak.

Yüzyılları aşan çağdaş müzikal tiyatro 'Belcanto The Luciano Pavarotti Heritage'

Müziğin farklı türlerini sentezleyen, yüzyılları aşıp günümüze kadar gelen müzikal tiyatro şovu "Belcanto the Lucıano Pavarotti Heritage" 17 ve 18 Aralık 2016'da tarihlerinde IEG Live ve PIU Entertainment işbirliğiyle Volkswagen Arena'da sahne alacak.

Luciano Pavarotti'nin izinde ilerleyen genç sanatçılar, izleyici Belcanto'nun rönesanstan günümüze uzanan yolculuğunu keşfetmeye çağırıyor. büyülü bir serüven yaşatacak olan müzikal; 12 şarkıcı, 7 müzisyen ve 7 dansçı tarafından sergilenecek. Müzikalde Belcanto'nun tarihine damga vuran "Rönesans'tan Barok'a Belcanto","18.yy' dan İtalyan ve Avrupa güldürücü operası", "Giuseppe Verdi", "Giacomo Pucini", "Neapolitan şarkısı" ve "Dünyadan Belcanto" olmak üzere altı ana tema sahnelenecek.

Müzikal; son yüzyılın en ünlü tenoru Luciana Pavarotti'nin mirasına saygı duruşu niteliğinde. Opera aryaları, orijinal performansları ile Napoliten şarkılar ve İtalyan Belcanto stili ile düzenlenmiş çağdaş kompozisyonlar sunan gösteri, son yüzyılın en ünlü tenoru Luciana Pavarotti'nin mirasına saygı duruşu niteliğinde. Müzikalde yer alan şarkıcılar da Pavarotti ile iş birliği içinde bulunmuş şarkıcılardan seçilmiş. Bu eşsiz müzikal büyük bestekarların opera repertuarları pop, rock, Anglo-Amerikan müzikalleri ve Avusturya-Fransız operetleri ile izleyiciyi büyüleyici bir yolculuğa çıkaracak. Floransa'nın Lorenzo De'Medici'si, Venedik'in Claudio Monteverdi'sinden, Londra'nın Freddie Mercury'sinden, Queen'ine uzanan müzikal serüvenin kapıları İstanbul'da aralanacak.

3 boyutlu deneyim "Vivaldianno City of Mirrors' ve güzel şarkılar sonsuza dek yaşar dedirtecek bir müzikal'Belcanto The Luciano Pavarotti Heritage' gösterilerin biletleri de büyük ilgi görüyor. Merakla beklenen dünyaca ünlü iki dev gösteri için şimdiden yerinizi ayırtmak için biletler Biletix' de…

Kaynak: Bültenler

29 Ağustos 2016 Pazartesi 10:16

Luciano Pavarotti, Antonio Vivaldi, Volkswagen, Kültür Sanat