Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan Kesin Aday Listeleri

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Kesin aday listelerine göre, Düzce'nin milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- İbrahim Korkmaz

2- Fevai Arslan

3- Osman Çakır

DEMOKRAT PARTİ

1- Yüksel Binici

2- Gül Ali Keleşoğlu

3- İsmail Baklacı

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Selçuk Yanmaz

2- Basri Karslıoğlu

3- İlknur Başak Tütüncü

EMEK PARTİSİ

1- Sebahattin Dursun

2- Sultan Açık

3- Sibel Aysever

MİLLET PARTİSİ

1- Hasan Alçelik

2- Osman Söğüt

3- Abdulkadir Çakıroğlu

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- İsmail Çelebi

2- Şinasi Dikmen

3- Yakup Keleş

SAADET PARTİSİ

1- Abtullah Yalman

2- Selim Gökdemir

3- Murat Aşık

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Şenol Efe

2- Nurhan Doğan

3- Davut Maden

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Selahattin Aydın

2- Atilla Sağlam

3- Dilek Yılmaz Kocabıyık

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Ömer Küçük

2- İsa Yıldırım

3- Aydın Koç

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Sinan Çakmakçı

2- Sabahattin Duman

3- Mustafa İmam

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Kemal Kaan Arslanoğlu

2- Barbaros Reis

3- Belgin İnam

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Mehmet Albayrak

2- Cihat Hartlı

3- Ömer Özel

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Bayram Bilgin

2- Kürşad Kalay

3- Hakan Oktay

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Zeyneti Bayri Ünal

2- Çelik Mustafa Durdu

3- Mehmet Han

-Edirne-

Kesin aday listelerine göre Edirne'nın milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Mehmet Müezzinoğlu

2- Tuna Bekleviç

3- Fatma Aksal

DEMOKRAT PARTİ

1- Nurhayat Bozkurt

2- Recep Seçkin Onal

3- Yavuz Güngör

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Recep Gürkan

2- Kemal Değirmendereli

3- Abdülbaki Topal

EMEK PARTİSİ

1- Fevzi Ayber

2- Hayri Arı

3- Namık Türkmen

MİLLET PARTİSİ

1- Necmi Yalın

2- Yusuf Çetin

3- Aynur Şentürk

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Mahmut Metin Göktürk

2- Cemal Tanık

3- Hayrullah Ergün Koç

SAADET PARTİSİ

1- Ali Erhan Demirkıran

2- Mustafa Kabakçılı

3- Sinan Tekin

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Ahmet Eren Çorbacı

2- Talip Aydın

3- Muhat Aygün

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Cemil Çivan

2- Coşkun Esen

3- İbrahim İmamoğlu

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Cemaleddin Uslu

2- Gürsel Şimşek

3- Doğuş Şimşek

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Zeynep Meltem Güngenci

2- Hediye Kalem Güler

3- Yeşim Doğanay

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Kenan Doğan

2- İrfan Tunca

3- Sedat Zımba

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Hayri Dirik

2- Recai Kocatürk

3- Tevfik Kalemci

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Arif Köroğlu

2- Recep Mermer

3- Sezgin Merdan

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Hüseyin Saygı

2- Kemal Gözübek

3- Hayri İdin

BAĞIMSIZ

1- Mehmet Saygın Turan

-Elazığ-

Kesin aday listelerine göre Elazığ'ın milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Zülfü Demirbağ

2- Şuay Alpay

3- Faruk Septioğlu

4- Sermin Balık

5- Metin Bulut

DEMOKRAT PARTİ

1- Bayram Kavak

2- Adnan Oğuz

3- Ahmet Feti Çolakoğlu

4- Abdurrahman Albayrak

5- Murat Yeşilgül

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Ali Özcan

2- Mustafa Kemal Atikeler

3- Mehmet Çalışkan

4- Hülya Ülkü

5- Mustafa Ünsal Karatepe

MİLLET PARTİSİ

1- Havva Kılınç

2- Ömer İrfan Çetiner

3- Hamza Topuz

4- Baki Karasu

5- Fatmaana Yakın

SAADET PARTİSİ

1- Latif Öztek

2- İbrahim Öcal

3- İbrahim Hacıbekiroğlu

4- Fikret Uymaz

5- Mine Kaya

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Faruk Demir

2- Aysel Kafkas

3- Yusuf Teymur

4- Murat Demir

5- Muhammed Gür

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Kadir Çiçek

2- Uğurhan Ergün

3- Mehmet Sıdık Aran

4- Erhan Emre

5- Abdülkerim Avanoz

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Enver Erdem

2- Yavuz Temizer

3- Abdurrahman Kızgın

4- Mehmet Akif Aladağ

5- Sabahattin Aydın

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Halil İbrahim Öğünç

2- Savaş Yavuzyuğruk

3- Yusuf Biçer

4- Ayla Serpil Bozkurt

5- Alpaslan Aldırmaz

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Düzgün Narin

2- Nuray Duman

3- Güneş Gültürk Çapar

4- Güvenç Kutlu Kılıç

5- Zeynel Erenler

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Hacı Mehmet Karabaş

2- Yüksel Yılmaz

3- Turgut Balsüzen

4- Tuncay Alamur

5- Ferdi Köksal

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Mustafa Selami

2- Mehmet Hanifi Batı

3- Erdal Gökmen

4- Leyla Kömürcü

5- Fethi Saydam

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Mustafa Yılmaz

2- Talip Uz

3- Nurgül Öner

4- Umur Buluç

5- Cengiz Erkişi

-Erzincan-

Kesin aday listelerine göre Erzincan'ın milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Sebahattin Karakelle

2- Burhan Çakır

DEMOKRAT PARTİ

1- Tuncay Sezer

2- Cengiz Pelen

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Muharrem Işık

2- Erdoğan Özyalçın

EMEK PARTİSİ

1- Şengül Karadağ Bayhan

2- Nazire Dursun

MİLLET PARTİSİ

1- Bilal Aydın

2- Celal Okur

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Mahmut Celal Özcan

2- Güngör Durdu

SAADET PARTİSİ

1- Dursun Şimşek

2- Fikret Yıldırım

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Enis Başakın

2- Bahattin Seren

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Dursun Çolak

2- Cemal Akyıldız

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Haydar Ayrangöl

2- Abdullah Han

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Hüseyin Nurali

2- Göksel Ağbey

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Erkan Karababa

2- Ali Özdoğan

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Erdal Taşkın

2- Şahmettin Kılıç

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Volkan Özdemir

2- Engin Deniz - ANKARA

Kaynak: AA

29 Nisan 2011 Cuma 09:55

Politika, Güncel