Eczacıbaşı: Yorulmadan ve Kararlılıkla Çaba Göstermemiz Gerekiyor

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, 'birlik içindeki güçlü iradenin' Türkiye'nin 'kalkınma ve refahına katkı sağlayacağına' inandıklarını vurguladı ve 'Bir gün öncesinden daha iyi olmak üzere yorulmadan ve kararlılıkla çaba göstermemiz gerekiyor' dedi.

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, "birlik içindeki güçlü iradenin" Türkiye'nin "kalkınma ve refahına katkı sağlayacağına" inandıklarını vurguladı ve "Bir gün öncesinden daha iyi olmak üzere yorulmadan ve kararlılıkla çaba göstermemiz gerekiyor" dedi.

Eczacıbaşı, 15 Temmuz'un yıldönümüne ilişkin şu açıklamayı yaptı:

"15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümünde, vatanımız, bağımsızlığımız ve demokrasi için canını vermiş bütün şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

"Ülkemizin yüz yüze kaldığı tehditlere bedenleriyle siper olan vatandaşlarımıza karşı hepimiz sorumluluk taşıyoruz.

"Yaşananların tekrarına izin vermememiz, ülkemiz ve geleceğimiz için daha büyük değer üretmemiz, bir gün öncesinden daha iyi olmak üzere yorulmadan ve kararlılıkla çaba göstermemiz gerekiyor.

"Birlik içinde ortaya koyduğumuz güçlü iradenin, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da, her türlü engeli aşmamızı sağlayacağına, kalkınma ve refahımıza katkı sunacağına inanıyoruz.

"Bu inancımız, Türkiye'nin geleceğine duyduğumuz sonsuz güven ve iyimserlikten gücünü alıyor." - İstanbul

Kaynak: DHA

14 Temmuz 2017 Cuma 12:42

Eczacıbaşı Holding, Bülent Eczacıbaşı, Türkiye, Politika, Güncel