Edirne'den Kısa Kısa

Edirne Belediyesi tarafından cumhuriyetin kuruluşunun 94. yıl dönümü dolayısıyla sokak basketbolu turnuvası düzenlenecek.

Edirne Belediyesi tarafından cumhuriyetin kuruluşunun 94. yıl dönümü dolayısıyla sokak basketbolu turnuvası düzenlenecek.

Belediyeden yapılan açıklamada, 17 yaş üzerindeki basketbolseverlerin kendi kuracağı takımlarla kura çekimine katılabileceği belirtildi.

Turnuvaya katılımın 32 takımla sınırlı olduğu aktarılan açıklamada, "Turnuva, 29 Ekim'de Vali Konağı yanında yer alan basketbol sahasında saat 13.30'de başlayacak. Turnuvada birinci olan takıma 2 bin lira, ikinci olan takıma bin lira ve üçüncü olan takıma da 500 lira para ödülü verilecek. Katılımın ücretsiz olduğu turnuva hakkında isteyenler 0(505) 530 13 61 numaralı telefondan bilgi alabilir." ifadeleri kullanıldı.

Öte yandan, turnuvanın yapılacağı vali konağı yanındaki sahanın belediye ekiplerince yenilendiği kaydedildi.

-Cumhuriyetin kuruluşunun 94. yılı

Edirne Belediyesi tarafından cumhuriyetin kuruluşunun 94. yıl dönümü dolayısıyla Edip Akbayram ve Hüseyin Turan konser verecek.

Belediyeden yapılan açıklamada, Edirnelilerin Saraçlar Caddesi'nde oluşturulacak konser alanında Edip Akbayram ve Hüseyin Turan ile buluşacağı belirtildi.

Konserin saat 21.00'de başlayacağı kaydedildi.

Kaynak: AA
23 Ekim 2017 Pazartesi 17:52

Son Dakika