Efsanevi Pirelli Takvimi 50. Yılını Kutadı

Efsanevi Pirelli Takviminin 50. yılı, geçtiğimiz günlerde Milano'da gerçekleşen bir baloyla kutlandı.

Efsanevi Pirelli Takvimi'nin 50'nci yılı, geçtiğimiz günlerde Milano'da gerçekleşen bir baloyla kutlandı. Dünyaca ünlü yıldızların akın ettiği baloda GÜNAYDIN da vardı. 800 davetlinin katıldığı gecenin sunuculuğunu Kevin Spacey ile Eva Herzigova üstlendi. Gecenin konukları arasında ise; efsanevi aktris Sophia Loren'in yanı sıra Sednaoui Elisa, Ana Beatriz Barros, Karolina Kurkova, Isabeli Fontana ve Fernanda Tavares gibi topmodeller vardı. Gecenin sürprizi; 1986'da ünlü fotoğrafçı Helmut Newton tarafından çekilen ancak hiç yayınlanmayan takvim fotoğraflarının ilk kez sergilenmesiydi. 2004'te 84 yaşındayken hayatını kaybeden Newton'ın objektifinden çıkan kareler, Pirelli 50. Yıl Takvimi olarak tanıtıldı.

'BENİM GİBİ SICAKKANLILAR'

Sorularımızı yanıtlayan Çek model Karolina Kurkova, bizi 'Merhaba' diyerek karşıladı. Kurkova; "Benim gibi sıcakkanlı oldukları için Türkler'i çok seviyorum. Daha önce iş için birkaç kez ülkenizde bulundum. Yine geleceğim" diye konuştu. İtalyan model ve oyuncu Elisa Sednaoui ise Türk yemeklerini çok sevdiğini söyledi. Favori yemeğinin imambayıldı olduğunu belirten güzel yıldız, "Önümüzdeki yıllarda yeniden Türkiye'ye gidip yemeklerden tatmak istiyorum" dedi. Brezilyalı model Fernanda Tavares ise en çok Türkiye'nin güney sahillerini merak ettiğini söyledi. National Geographic için çektiği 'Afgan kızı' fotoğrafıyla tanınan Steve McCury ise gece boyunca fotoğraf makinesini elinden düşürmedi.

BU YAZ tatilDE Ege KIYISINDAYIM

Brezilyalı topmodel Ana Beatriz Barros, Türkiye'yi çok sevdiğini söyledi. Ünlü model, "Daha önce birkaç kez iş için Türkiye'ye gittim. Gelecek yaz arkadaşlarımla çıkacağımız tekne turunun rotasında Türkiye'nin Ege sahilleri de olacak. Özellikle İstanbul'u çok beğeniyorum" dedi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

25 Kasım 2013 Pazartesi 06:03

Elisa Sednaoui, Türkiye, Milano, Pirelli, Magazin
YORUMLAR