Eğlence En Doğal Hakkınız...

Şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM'deki Jolly Joker, müzikseverlerle müzik dünyasının yıldızlarını buluşturmaya devam ediyor.

Müzik dünyasının yıldızları Jolly Joker Vadistanbul'da!

9-17 Mart tarihleri arasında; Linet, Demet Akalın, Bora Uzer, Feridun Düzağaç, Berkay, Yıldız Tilbe, Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi'nde konser verecek

Şehrin yeni yıldızıVadistanbul AVM'de bulunan Jolly Joker, Türkiye'nin en fazla konser etkinliği gerçekleştiren ve en fazla seyirciyi ağırlayan zincir mekanlarından biri. Vadistanbul AVM'deki mekanıyla da İstanbul gece hayatına yeni bir soluk getirerek, müzik dünyasının yıldızlarını her hafta müzikseverlerle buluşturuyor. Jolly Joker Vadistanbul; eğlenceli, konforlu ve şık ambiyansı ile gece hayatının yeni adresi.

Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi her hafta yıldız isimleri ağırlıyor

9 Mart Cuma saat 22.00'da güçlü yorumcu Linet, sevenleriyle Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde buluşuyor. 10 Mart Cumartesi saat 22.00'da ise Demet Akalın sahnede olacak.

14 Mart Çarşamba 21.00'da, dikkat çekici vokal yeteneği sayesinde canlı performansları ile bir şehir efsanesine dönüşen Bora Uzer, Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde ilk kez konser verecek. 15 Mart Perşembe 21.00'da ise sevilen aşk şarkıları ve güçlü yorumuyla Feridun Düzağaç, Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde hayranlarıyla buluşacak. 16 Mart Cuma saat 22.00'da, pop müziğin sevilen ismi Berkay, geniş repertuvarı ile müzikseverlere güzel bir gece yaşatacak. 17 Mart Cumartesi 22.00'da ise, Türkiye'nin yıldız sanatçısı Yıldız Tilbe, her zamanki gibi coşacak, coşturacak.

Konser etkinlikleri için biletler, biletix ve Vadistanbul'daki Jolly Joker satış noktalarından temin edilebilir.

Kaynak: Bültenler

06 Mart 2018 Salı 14:10

Feridun Düzağaç, Demet Akalın, Berkay, Linet, Güncel