Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret eden Tuğba Özay'dan övgü dolu sözler: Ayağına taş değmesin!

Manken ve şarkıcı Tuğba Özay annesiyle Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti. Özay, İmamoğlu'nu yere göğe sığdıramadı.

Şarkıcı Tuğba Özay, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret eden ünlüler arasında yerini aldı. Özay annesiyle birlikteİmamoğlu'nu makamında ziyaret etti.

"AYAĞINA TAŞ DEĞMESİN"

Özay sosyal medya hesabından buluşmadan kareler paylaşarak İmamoğlu'na övgü yağdırdığı şu notu düştü;

"Değerli hemşehrimiz , İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret ettik ... Şunu içtenlikle ifade edebilirim ki karşımda Genç , dinamik , heyecan dolu , gözleri ışıl ışıl parlayan , sevgi yüklü , ötekileştirmeyen , herkesi kucaklayan , her kesimden insanın abisi , kardeşi , oğlu olabilecek , o samimiyeti hissedeceğiniz bir lider var ... Annem devletimize 30 yıl boyu hizmet etmiş binlerce öğrenci yetiştirmiş bir öğretmen .. Annem, oğlum diye sarılarak kutladı kendisini ... Gerçekten de hissediyorsunuz kendisinde bu sıcaklığı ... Sayın başkanımızın yolu açık olsun ... Ayağına taş değmesin .. Görevini en iyi şekilde başarsın ... Genç ve dinamik ekibiyle birlikte İstanbul'u şahlandırsın ... Bizlerin ayrılığa değil birlik ve beraberliğe ihtiyacı var! Bizlerin kültüre , sanata , eğitime , işe , aşa , doğal yaşamın korunmasına ihtiyacı var! Bizlerin herkese eşit mesafede durabilen siyasilere ihtiyacı var! Baskısız , korkusuz , kaygı duymadan konuşabileceği , tartışabileceği , yorumlayabileceği platformlara ihtiyacı var! Bizlerin ılımlı , olumlu , güler yüzlü insanlara ihtiyacı var! Bizlerin Ata'mızın yolunda ilerleyen aydınlık yüzlere ihtiyacı var ! Ve bizlerin az biraz cesarete ihtiyacı var ! Ve umuyoruz ki tüm bunlar başkanımızda var! Tekrar kutlu olsun!

Not ; Farklı görüşlerde olan arkadaşlarımız da lütfen saygıyı aşmadan yorumlasınlar ya da hiç yorumlamasınlar .. Burası kavga edilecek bir mecra değil"

Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret eden Tuğba Özay'dan övgü dolu sözler: Ayağına taş değmesin!
10 Temmuz 2019 Çarşamba 23:33

Ekrem İmamoğlu, Tuğba Özay, İstanbul, Genç, Magazin, Güncel
YORUMLAR (45)
 • Adsiz : Niye simdiye baskimi vardida oranizi buranizi millete gosterdiniz simdi baski yok anadan dogma gezersiniz
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Aşkisar : Orduda gördük nekadar birleştirici olduğunu biraz gerçekçi olun sevin taktir edin eyvallah ama birazda görün eleştirmeyide bilin
  Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
 • Haydarr : Kasim senin beyninle zorun var Adam gibi Adam Ekrem baskan sen halaaa validemisin. Reis size ne yapsa size mustehaktir sakin halinizden sikayetci olmayin. Ulke suriyeli ve Afkanla dolmuusss sen daha validesinn
  Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
 • Tuğba Ayaz : Durduk yere ne işin hallolması için gittiniz acaba.Tapu mu imar isimi çözülmüş herhaldek siritmissiniz
  Cevap Yaz 2 2 Yayından Kaldır
 • Ekrem abii : Senin düşmüş zaten kafana. O kafanın çalışmamasından belli mankafa
  6 8 Yayından Kaldır
 • kasım : valiye hakaret ettigi tüm dünya duydu ama bir tek sen hatırlamıyorsun çünki yalancılardan inkarcılardansın
  Cevap Yaz 9 10 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız