Eljif Elmas: 'Uzun Yıllar Fenerbahçe'de Kalmak İstiyorum'

- Eljif Elmas: 'Uzun yıllar Fenerbahçe'de kalmak istiyorum' Fenerbahçe'nin genç yıldızı Eljif Elmas: 'İdolüm Ronaldinho'İSTANBUL - Fenerbahçe'nin 18 yaşındaki genç yıldızı Eljif Elmas, idolünün Brezilyalı futbolcu Ronaldinho olduğunu belirterek, uzun yıllar Fenerbahçe'de kalmak istediğini söyledi.

- Eljif Elmas: "Uzun yıllar Fenerbahçe'de kalmak istiyorum"
Fenerbahçe'nin genç yıldızı Eljif Elmas:
"İdolüm Ronaldinho"
İSTANBUL - Fenerbahçe'nin 18 yaşındaki genç yıldızı Eljif Elmas, idolünün Brezilyalı futbolcu Ronaldinho olduğunu belirterek, uzun yıllar Fenerbahçe'de kalmak istediğini söyledi.
Fenerbahçe'nin Makedon yıldızı Eljif Elmas için yapılan imza törenine Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, katıldı. Açılış konuşmasını yapan Mosturoğlu, "Bir farkı var. Eljif temmuzda başardığımız transfer sezonu bittikten sonra tamamlanan bir transfer. Eljif'e atacağı imzanın hayırlı olmasını diliyorum. 18 yaşından ufak olduğu içim imza atamadık. Bu hafta 18 oldu. Aramıza hoşgeldin diyorum. Çok uğraşılmış bir transfer. Hasan Çetinkaya çok uğraştı. Önemli Avrupa kulüpleri istiyordu" diye konuştu.
Eljif Elmas: "İnşallah şampiyon olacağız"
Fenerbahçe'ye geldiği için mutlu olduğunu söyleyen genç futbolcu ise, "Başkana, babama teşekkür ederim" dedi.
Sarı-lacivertlilerin çok büyük bir kulüp olduğunu ifade eden Eljif Elmas, "İnşallah uzun yıllar, Fenerbahçe'de kalırım. Çok iyi işler yapmak istiyorum. Bu sene İnşallah şampiyon olacağız, göreceğiz" şeklinde konuştu.
Eljif, Ocak ayında forma giyecek olmasının sorun olmayacağını vurguladı. Makedon oyuncu, ayrıca transfer döneminde Teknik Direktör Aykut Kocaman ile telefonda konuştuklarını belirtti. 18 yaşındaki futbolcu, idolünün ise Brezilyalı futbolcu Ronaldinho olduğunu söyledi.

Kaynak: İHA

28 Eylül 2017 Perşembe 14:40

Şekip Mosturoğlu, Ronaldinho, Fenerbahçe, Spor
YORUMLAR