Emma Shapplin B2b Mercan Dede

İnternet ve Çağrı Merkezimizden satın alınmış olan biletlerin teslimatı 17 Mayıs tarihinden itibaren 'Uçhisar Meydan Info' masasından yapılacaktır.

İnternet ve Çağrı Merkezimizden satın alınmış olan biletlerin teslimatı 17 Mayıs tarihinden itibaren 'Uçhisar Meydan Info' masasından yapılacaktır.

Emma Shapplin B2B Mercan Dede

Garanti kredi kartlarına %20 indirim!  

Toplumlar, kültürler ve coğrafyalar arasındaki sınırlar ortadan kalkıyor, tasavvuf, rock, trance, opera ve şiir aynı sahnede buluşuyor. Sufi müziğini modern tınılarla yorumlayan Mercan Dede, günümüzün modern divası sayılan Emma Shapplin'le aynı sahnede yer alacak.

İlk albümü Sufi Dreams'i 1997'de yayınlayan ve dünyanın önde gelen festivallerine katılan Mercan Dede, tasavvuf müziğini modernize ederek tüm dünyaya tanıtan bir isim. BBC world music katagorisinde albümleri birinci sıraya yükselen ilk Türk sanatçı unvanını kazanan sanatçı, farklı kültürlerden pek çok isimle iş birliklerinde bulundu.

Müzik kariyerine klasik operayla başlayan Emma Shapplin ise, kendi yarattığı stilinde operadan lirik şiire, trance müzikten rock ve synth-pop'a kadar pek çok janrdan ilham aldı. Şimdiye kadar Acropolis, Kremlin ve Belgrad'daki Roma Mozolesi gibi nefes kesici mekanlarda sahne alan diva, Emma Shapplin B2B Mercan Dede performansıyla, Kapadokya'nın kadim topraklarında benzersiz bir deneyim yaşatacak.

Not: *Festival günleri olan 18-21 Mayıs tarihlerinde etkinlik ücretleri kapı satış fiyatlarına göre artacaktır.

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz  aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

Detaylar :

İl : Nevşehir

İlce : Merkez

Mekan : Uçhisar Çiftlik Evi

Başlangıç Saati : 19.05.2017 20: 00: 00

Bitiş Saati : 19.05.2017 22: 00: 00

Kategori : Emma Shapplin B2B Mercan Dede

Tür : Konser

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

19 Mayıs 2017 Cuma 13:34

Emma Shapplin, Mercan Dede, Uçhisar, Kültür Sanat