Emre Altuğ, Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

Emre Altuğ, eski eşi Çağla Şikel ile igili yazılan haber başlığına ateş püskürdü.

Emre Altuğ yeni filmi Mezarcı ve Yıldırım Gürses çarkılarını seslendirdiği yeni albümü için yaptığı röportaja yazılan başlığı görünce çileden çıktı. Konusu yeni filmi ve albümü olan röportajın eski eşi ile ilgiliymiş gibi lanse edilerek servis edilmesine ünlü çarkıcı oldukça sinirlendi.

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ, yeni filmi ve albümü hakkında verdiği röportajın yalan yanlış bir manşetle eşki eşi Çağla Şikel ile ilgiliymiş gibi yayınlanması hakkında açıklama yaptı. Altuğ haberi yapan yayın organının adını paylaşmazken, haberi yapanlara verdi veriştirdi. Haberin başlığını görüp içeriğine bakmadan seviyesiz yorum yapan hayranlarınada ağır sözler sarf etti.

Yaptığı açıklamada özellikle eski eşi Çağla Şikel hakında asla onur kırıcı bir açıklama yapmadığı ve yapmayacağının altını çizen Emre Altuğ, boşandıktan birbirlerini yerden yere vuran çiftlerede imretlik bir mesaj vermiş oldu. Emre Altuğ, eski eşi manken Çağla Şikel'le yedi yıl evli kaldıktan sonra 2015 boşanmıştı. Yedi evliliklerinde örnek aile portresi çizen çiftin, iki tanede Kuzey ve Uzay adında oğulları var.

İşte Emre Altuğ'un yaptığı açıklamanın tamamı:

14 Ağustos 2017 Pazartesi 15:38

Yıldırım Gürses, Emre Altuğ, Magazin
YORUMLAR