Emre Altuğ, Eski Eşi Çağla Şıkel'in Aylık Kazancını Eleştirenlere Tepki Gösterdi

Emre Altuğ, eski eşi Çağla Şıkel'in aylık kazancını eleştirenlere sert tepki gösterdi. Altuğ, 'Cagla Şıkel, durmaksızın çalışan ve kazandığı parayı anasının ak sütü gibi hak eden bir kadın olmuştur' diye paylaşım yaptı.

Sunucu ve manken Çağla Şıkel'in geçtiğimiz günlerde aylık kazancının 200 bin lira olduğu ilgili haberler gündeme gelmişti.Konu ile ilgili açıklama yapan Çağla Şıkel,"Kimse Çağla nasıl bu kadar para kazanıyor? diyemez, köpek gibi çalışıyorum" açıklamasını yapmıştı.

ESKİ EŞTEN BÜYÜK DESTEK

Gazetecilerin köşesine taşıdığı ve destek verdiği Çağla'ya bir destek de eski eşi Emre Altuğ'dan geldi. Altuğ çocuklarının annesi için Instagram hesabından, "Cagla Sıkel, durmaksızın calışan ve kazandığı parayı anasının ak sütü gibi hak eden bir kadın olmuştur" diye paylaşım yaptı. Çağla Şıkel de eski eşinin bu paylaşımına yorum atarakdesteğini karşılıksız bırakmadı.

"KAZANDIĞI PARAYI ANASININ AK SÜTÜ GİBİ HAK EDİYOR"

Altuğ iki oğlunun annesini böyle övdü; "Çoçuklarımızın annesi olması sebebiyle 2 kelam edesim geldi ! Çagla Sıkel tanıdığım günden beri sadece @cengizsemercio ve @ayseozyilmazel in dediği gibi doğurmak ve çoçukların ilk 9 ayı hariç durmaksızın çalışan ve kazandığı parayı anasının ak sütü gibi hak eden bir kadın olmuştur. Türkiye' nin artık onun kazandığı parayı tartışarak değil oturduğu yerden kalkıp çalışarak üreten insanların ülkesi olması gerekir( elbette çalışanları tenzih ederek kuruyorum bu cümleyi) saygılarımla." Çağla Şıkel de eski desteğine teşekkür mesajı attı.

Emre Altuğ, Eski Eşi Çağla Şıkel'in Aylık Kazancını Eleştirenlere Tepki Gösterdi - Son Dakika Magazin
29 Eylül 2018 Cumartesi 15:40

Çağla Şıkel, Emre Altuğ, Manken, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika