Emre Kongar, İmza Gününde Uzun Kuyruklar Oluştu!

Kültür, sanat ve eğlencenin buluşması noktası D&R; Türkiye'de birçok farklı şehirdeki mağazalarında düzenlediği imza günü etkinlikleri ile sevilen yazarları okurları ile bir araya getirmeye devam ediyor.

D&R İstinye Park'ta pazar günü düzenlenen imza gününde gazeteci-yazar Emre Kongar, okurlarıyla bir araya geldi. Uzun kuyruklar oluşurken, okurlar, Emre Kongar'ın "Kızlarıma Mektuplar", "Yaşamın Anlamı" kitapları gibi yaşamdan satırbaşları sunan kitapların yanı sıra son kitabı "Küresel Terör ve Türkiye" kitabına da büyük ilgi gösterdi.
ÖZGÜN' DEN SÜRPRİZ ZİYARET
Down sendromlu kızı İnci ile çıktığı yolculuğunu ''Cennette Bir İnci Günü'' kitabı ile anlatan Süreyya Ülkü Güler' i, D&R Emaar'da gerçekleşen imza gününde sevilen şarkıcı Özgün de yalnız bırakmadı. Oğlu Ediz ve eşi ile imza gününe gelen sanatçı, Süreyya Ülkü Güler ile hatıra fotoğrafı da çektirdi.

RENKLİ HAFTA SONU BULUŞMASI…
Hafta sonu ayrıca Kaan Sekban, Süreyya Ülkü Güler, Aslı Şafak, Caner Yaman, Hande Birsay, Perihan Gün, Ali Öztunç gibi gibi birbirinden ünlü yazarlar da D&R mağazlarında sevenleri ile bir araya geldi.

Kaynak: Bültenler

04 Aralık 2017 Pazartesi 14:08

İstinye, Türkiye, Emre Kongar, Güncel