Erdoğan, İzmir otoyolunu öven Demet Akalın'ı arayarak teşekkür etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul-İzmir otoyoluna övgüler yağdıran Demet Akalın'ı arayarak paylaşımı için teşekkür etti.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı ve geçiş ücretinin 256 TL olduğu İstanbul-İzmir otoyolundan geçti. Şarkıcı, yoldan bir fotoğraf paylaşarak çok beğendiğini söyleyince Erdoğan arayarak teşekkür etti.

İZMİR OTOYOLUNU ÖVMÜŞTÜ

Demet Akalın, İstanbul-İzmir otoyolundan geçerken "2 saatte dünya yol geldik. Pahalı deniyor ama İtalya'da otobanlar adım başı para." demişti.

ERDOĞAN'LA KONUŞTU

Recep Tayyip Erdoğan, ise gündemle alakalı yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Demet Akalın'ı arayarak teşekkür etti. Her anını Instagram hesabından paylaşan Akalın, bu haberi paylaşırken de "3 gün üst üste rüyamda gördüm cumhurbaşkanımızı. Hafif bir şok oldum arayınca. Allah ona uzun ömürler versin" dedi.

Erdoğan, İzmir otoyolunu öven Demet Akalın'ı arayarak teşekkür etti - Son Dakika
Şarkıcı Derya Uluğ, evli adamdan gelen mesajı ifşa ederek sitem etti Şarkıcı Derya Uluğ, evli adamdan gelen mesajı ifşa ederek sitem ettiSahaya giren Youtuber Ali Abdüsselam Yılmaz, bir gecede 57 bin abone kaybetti Sahaya giren Youtuber Ali Abdüsselam Yılmaz, bir gecede 57 bin abone kaybettiOyuncu Burcu Kıratlı, havuzdaki videosuyla beğeni yağmuruna tutuldu Oyuncu Burcu Kıratlı, havuzdaki videosuyla beğeni yağmuruna tutuldu
15 Ağustos 2019 Perşembe 07:46

Recep Tayyip ErdoğanCumhurbaşkanıDemet AkalınInstagramİstanbulİtalyaİzmir