Erkan Petekkaya'dan 'hakaret' açıklaması: Paylaşımları çalışanım yaptı

Son dönemde set işçileriyle çektiği koronavirüs klibiyle tepkilerin odağı olan Erkan Petekkaya Ekrem İmamoğlu'na sosyal meydana yazdıklarıyla şoke etti. Kısa süre sonra açıklama yapan Erkan Petekkaya, hakaret dolu ifadeleri bir çalışanının yazdığını söyledi.

Gel Dese Aşk dizisiyle ekranlara dönen Erkan Petekkaya, set işçileriyle çektiği koronavirüs klibinin ardından yeni bir olayla gündeme geldi.

"TERBİYESİZ, DEFOL"

Sosyal medya hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hakaret içerikli yorumlarda bulunan Erkan Petekkaya gündeme bomba gibi düştü. Ekrem İmamoğlu'nun bir paylaşımının altına "Terbiyesiz, defol" gibi tepkilerde bulunan ünlü oyuncu şoke etti.

Sözleri ile birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisini çeken oyuncunun hesabı askıya alındı. Hem Twitter hem de Instagram hesabı kapanan Petekkaya'nın hacklenip hacklenmediği merak konusu oldu.

Erkan Petekkaya'DAN AÇIKLAMA GELDİ!

Instagram hesabı yeniden aktif hale gelen oyuncu, konuyla ilgili olarak bir açıklama yaptı. Petekkaya, hakaret dolu ifadeleri kendisinin yazmadığını, bir çalışanının hakaret içerikli yorumları yazdığını söyledi.

Petekkaya açıklamasında "Daha önce 18 kez hacklediğim için bu durum da öyle bir şey zannettim. Kendisi ile konuştum çok pişman olduğunu söyledi. Ülkemizin bu zor günlerinde tüm bu yaşananlar için çok üzgünüm..." ifadelerini kullandı.

İşte Erkan Petekkaya'nın Instagram hesabından yaptığı paylaşım:

Erkan Petekkaya'dan 'hakaret' açıklaması: Paylaşımları çalışanım yaptı - Son Dakika Magazin
05 Nisan 2020 Pazar 18:04
YORUMLAR (75)
  • veli : ADAMSIN İMAMOĞLU BEN SANA OY VERMEDİM AMA ÖBÜR SEFERE KESİN OYUM SENİN YÜRÜ YOLUN AÇIK OLSUN
    Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
  • Şamil : Bu haberi bir kaç gün önce okuduğumda büyük ihtimalle bilgisi dışında yazılmış mesajlar diye düşünmüştüm.Öylede çıktı.Bir kariyeri elde etmiş,toplum tarafından hayran kitlesi olan bir insanın asla kullanmayacağı,tamamen cahilce yazılmış,adına ne derseniz deyin bir ucubelik var ortada Olabilir Bizlerde de çok çalışanlar var.Onlara bazı vekaletler ve bilgiler verilir paylaşılır. Tabi ki bu mail şifrelerine kadar değil ama.Beyefendinin mazereti olmuş olabilir.Çok geçmiş olsun kendisine.Vesselam..
    Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika