Erman Toroğlu: Hasan Ali Kaldırım'ın Kırmızı Kartı Doğru

Eski hakem ve yorumcu Erman Toroğlu, Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde Hasan Ali Kaldırım'ın gördüğü kırmızı kartın doğru olduğunu açıkladı.

Eski hakem ve yorumcu Erman Toroğlu, derbide Hasan Ali Kaldırım'ın Diagne'ye yaptığı faul sonrasında VAR kararıyla kırmızı kart görmesinin doğru karar olduğunu belirtti.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynana maçın 42. dakikasında tartışma yaratan bir pozisyon yaşandı. Fenerbahçe ceza sahasına doldurulan topa hareketlenen Diagne, Hasan Ali Kaldırım'ın müdahalesi sonrasında yerde kaldı.

Hakem Ali Palabıyık önce Hasan Ali Kaldırım'a sarı kart gösterdi ardından VAR'ın tavsiyesini izlemek için kenara geldi. Diagne ile Hasan Ali Kaldırım arasındaki pozisyonu izleyen hakem Ali Palabıyık, Hasan Ali Kaldırım'a direkt kırmızı kart gösterdi.

Fenerbahçeli futbolcuların pozisyondan önce "ofsayt var" itirazları TFF tarafından çekilen ofsayt çizgisi ile sona erdi ve ofsaytı Skrtel'in bozduğu ortaya çıktı.

Karşılaşmadaki pozisyonu değerlendiren Erman Toroğlu ise, "Pozisyon bence net kırmızı karttı. Kaleci gelir miydi, mesafe ne kadardı, topu Diagne kontrol edebilir miydi gibi sorular geldi. Bir daha seyrettim ve kararımı verdim, kırmızı kart. Bence doğru" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe-Galatasaray Derbisinde 2 Gol Vardı, Kazanan Çıkmadı Fenerbahçe-Galatasaray Derbisinde 2 Gol Vardı, Kazanan ÇıkmadıDerbi Öncesi Volkan Demirel ve Hasan Şaş Arasında Gerginlik Derbi Öncesi Volkan Demirel ve Hasan Şaş Arasında GerginlikEkrem İmamoğlu, Fenerbahçe-Galatasaray Derbisini Statta Takip Etti Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe-Galatasaray Derbisini Statta Takip Etti
14 Nisan 2019 Pazar 20:23

Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım, Spor
YORUMLAR (11)
  • Serkan : Erman tabiri caizse ayı yogi boş boş konuşma. Dün kul hakkından bahsediyordun sana şunu söyleyim: Belhanda da neden bahsetmedin? İkincisi Linnes sakatlandığında tedavisi bitene kadar onu bekleyen ve dışarı göndermeyen hakem bizim Skirtel sakatlandığında tedavisi bittiğinde dışarı gönerdi. O dakikada gs fırsatı da değerlendirip golü attı. Bu kural farkından bahsetseydin onlara farklı bize farklı mı işliyor bu kurallar. Zaten 10 kişiydik 9 kişi iken golü yedik. Cevap Yaz 5 5 Yayından Kaldır
  • Bilirkişi : Hasanali dokunmuyo bile, kendi ayağına takılıyo. Ayrıca haberin içerik videosuna neden eski maçları yüklüyonuz? güncel maçtan video atsanıza. Cevap Yaz 4 8 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız