Elazığ'da Tüm Mahallere Eşit Şekilde Hizmet Ediliyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri ekipleri çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ekipler, kış mevsimi olmasına rağmen Kırklar ve Feyzi Çakmak Mahallerinde doğalgaz çalışmaları ve kış mevsiminden dolayı bozulan asfalt bakım ve onarım çalışmalarını kısa sürede tamamlandı.
Vatandaşların bozulan yollarda mağdur olmaması için ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor diyen Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürü Özkan Barlak, açıklaması şu şekilde devam etti.
"Ekiplerimiz Kırklar ve Feyzi Çakmak Mahallerinde Doğalgaz ve altyapı çalışmalarından dolayı yollarda bozulma olmuştu ekiplerimiz de vatandaşlarımızın mağdur olmaması için bu iki mahallemizde bozulan yollarda asfalt bakım ve onarım çalışmalarını kısa sürede tamamlayarak bu mağduriyeti giderdik"dedi.

Belediye Başkanı görevde olduğumuz sürede tüm mahallere eşit şekilde hizmet götürdük diyen Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, açıklamasına şu şekilde devam etti:

"Görevde olduğumuz sürede hemşerilerimiz için gece gündüz çalıştık. Ekiplerimiz kış mevsimi olmasına rağmen şehrin muhtelif mahallerinde bozulan yollarda asfalt bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız sürdürüyor. Biz Belediye olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz "dedi.

MUHTARLAR'DAN BAŞKAN SELMANOĞLU'NA TEŞEKKÜR

Değerli Başkanımız Süleyman Selmanoğlu'nu Kırklar Mahallesine çok hizmetleri olduğunu söyleyen Kırklar Mahallesi Muhtarı Necati Doğan, açıklamasına şu şekilde devam etti:

"Başkanımızla Biz beş yıl beraber çalıştık. Biz ondan hiç kırılmadık Allah onun yolunu açık etsin bugünde mahallemizde doğalgaz çalışmalarından dolayı bozulan yollarımızda asfalt bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdiler. Ben buradan Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum".dedi

Feyzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Eyüp Berk de Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu'na ve tüm ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Bültenler
19 Şubat 2014 Çarşamba 11:23

Son Dakika