Eşini Aldattığı İddiasıyla Çok Konuşulan Somer Sivrioğlu, MasterChef'te Olmayacağının Sinyalini Verdi

MasterChef programı ile adından söz ettiren ünlü şef Somer Sivrioğlu, İmamoğlu'na destek verdiği paylaşımın altına yazdığı bir yorumla programın yeni sezonunda olmayacağının sinyallerini verdi.

Masterchef'te jüri üyeliği yapan Somer Sivrioğlu'nun programın editörlerinden biriyle ilişkisi ortaya çıkmıştı. Somer Sivrioğlu, yenilenecek İstanbul seçimlerinde Ekrem İmamoğlu'na destek veren isimlerden biri oldu. Ancak Sivrioğlu'nun İmamoğlu'na destek verdiği paylaşımda dikkat çeken ise, bir takipçisinin yaptığı MasterChef yorumuna verdiği yanıt oldu.

EKREM İMAMOĞLU'NA DESTEK VERDİ

Önceki gün Instagram hesabında Şilili yazar Pablo Neruda'nın "Tüm çiçekleri kesebilecekler, ancak baharı durduramayacaklar" sözünü paylaşan Somer Sivrioğlu, fotoğrafın altına "#herşeyçokgüzelolacak" olacak notunu düşünce Ekrem İmamoğlu'na destek verdiği ortaya çıktı.

ESPRİLİ BİR DİLLE CEVAP VERDİ

Paylaşımda dikkat çeken olay ise bir takipçisinin, İmamoğlu'nu desteklediği bu paylaşım nedeniyle önümüzdeki sezon MasterChef programını sunamayacak olduğunu iddia etmesi üzerine gerçekleşti. Takipçisine yanıt veren Somer Sivrioğlu ise esprili bir dille: "Yapmayın ya, çok korktum şimdi, Sydney Belediyesi restoranların ruhsatlarını da iptal eder mi acaba?" ifadelerini kullandı.

Eşini Aldattığı İddiasıyla Çok Konuşulan Somer Sivrioğlu, MasterChef'te Olmayacağının Sinyalini Verdi - Son Dakika Magazin
09 Mayıs 2019 Perşembe 14:08

Masterchef Türkiye, Somer Sivrioğlu, Ekrem İmamoğlu, İmamoğlu, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri