Eşini sevgilisiyle öldüren kadın, cinayetten sonra kızına düğün yapmış

Adana'da eşini sevgilisiyle öldürüp yakan ve yıllarca maaşını alan kadının, cinayetten sonra kızına düğün yapıp eğlendiği ortaya çıktı.

Adana'da eşini sevgilisiyle öldürüp yaktığı ve 13 yıl maaşını aldığı ortaya çıkan kadının, cinayetten sonra kızını da evlendirip eğlendiği öğrenildi.

ERKEK CESEDİNİN KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği dedektifleri özel ekip kurup, 13 yıl önce bıçaklanarak öldürüldükten sonra yakılan erkek cesedinin önce kimliğini belirledi.

İKİ ZANLI GÖZALTINDA

Dedektifler cesedin İbrahim Vural'a ait olduğunu öğrenince de şahsı eşi Fitnat Vural ile sevgilisi Serdar T.'nin öldürdüğünü belirleyip, iki zanlıyı da gözaltına aldı.

13 YIL BOYUNCA MAAŞINI ALDI

13 yıl boyunca eşinin maaşını da alan kadın ile sevgilisi adliyeye sevk edilip tutuklandı. Zanlı kadının eşini öldürdükten sonra kızını da evlendirdiği öğrenildi. Kadının düğünde doyasıya eğlendiği ve kızı ile damadı ile çektirdiği fotoğraflar da ortaya çıktı. Fotoğrafta katil zanlısı kadının bir hayli mutlu olduğu görüldü.

Eşini sevgilisiyle öldüren kadın, cinayetten sonra kızına düğün yapmış - Son Dakika

Kaynak: İHA

07 Ekim 2019 Pazartesi 09:28

Adana, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (18)
  • Adana lı : Ya arkadaşlar lütfen adana yı bu kadar kötü bilmeyin yani tamam kimse istemez ama bu cinayetler hırsızlıklar gasplar yaralamalar bize öz bir şey değil ki sanki koskoca TÜRKİYE de bitek İstanbul adana yada İzmir var bakın 5 parmağın 5 bir olmuyor burasıda böyle bir memleket ne yapabilirsiniz sanki sizin memleketinizde olmuyor değil mi ne bizde ne sizde kimsede olmasın GARDAŞ saygılar sunuyorum
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • turkiye : adananin adini karalayip duracaginiza insanlik ne hale gelmis ona bakin izmirde istanbulda vanda bodrumda karadenizde ic anadoluda yada turkiyenin her hangi bir ilinde cinayet olaylari olmuyormus gibi adananin adini one surmeniz bence cok buyuk bir adaletsizlik
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Harun k : Adana nın genlerini bilimsel olarak araştırsınlar.Psikopatlar şehri,yalnız iyi insan az gibi.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız