Oy Kullanırken Bekletilen Tansu Çiller ile Sandık Görevlileri Arasında Dikkat Çeken Diyalog

Eski Başbakan Tansu Çiller, yerel seçimler için oyunu Sarıyer Yeniköy İlkokulu'nda kullandı. Çiller, oy kullanırken sırada bekletildiği için özür dileyen görevlilere, 'Milleti beklemek benim için şereftir. Aksini yapıp öncelik tanısaydınız kabul etmezdim' dedi.

Eski Başbakan Tansu Çiller, yerel seçimler için oyunu Sarıyer Yeniköy İlkokulu'nda kullandı. Çiller, "İnşallah sandığa milletimiz dolacaktır" dedi. Türkiye Mahalli İdareler Genel Seçimleri için sandık başına gitti. Eski Başbakan Tansu Çiller de yerel seçimler için oyunu Sarıyer Yeniköy İlkokulu'nda kullandı.

FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İSTEYENLERİ KIRMADI

Saat 11.30'da okula eşi Özer Uçuran Çiller ile beraber gelen Tansu Çiller oyunu 2343 numaralı seçim sandığında kullandı. Sıraya girerek oy pusulasını almayı bekleyen Çiller bu sırada kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri kırmadı. Bir süre de sandık görevlileri ile sohbet eden Tansu Çiller, daha sonra oy pusulalarını ve mührü alarak paravanın arkasında oyunu kullandı.

"UMUYORUM Kİ HER ŞEY GÜZEL OLACAK ÜLKEMİZ İÇİN"

"Hayırlı olsun" diyerek oyunu sandığa atan Çiller, "Bugün çok güzel bir gün. İnşallah sandığa milletimiz dolacaktır. Umuyorum ki her şey güzel olacak ülkemiz için. Hayırlı olsun" dedi.

"MİLLETİ BEKLEMEK BENİM İÇİN ŞEREFTİR"

Eski Başbakan Çiller, sırada bekletildiği için özür dileyen görevlilere, "Milleti beklemek benim için şereftir. Aksini yapıp öncelik tanısaydınız kabul etmezdim, çok teşekkür ediyorum" şeklinde cevap verdi.

Oy Kullanırken Bekletilen Tansu Çiller ile Sandık Görevlileri Arasında Dikkat Çeken Diyalog - Son Dakika

Kaynak: İHA

31 Mart 2019 Pazar 12:36

Tansu Çiller, Özer Çiller, Altıntepe, Yeniköy, Türkiye, Sarıyer