Eski Fenerbahçeli İslam Slimani: Türkiye'de sahne arkasında çok şey yaşanıyordu

Fenerbahçe günlerini anlatan Cezayirli forvet İslam Slimani Türk futboluyla ilgili, "Türkiye'deki futbol değildi, başka bir şeydi. Sahne arkasında çok şey yaşanıyordu. Atmosfer sağlıklı değildi. Orada birçok şeye katlanmak zorundaydım" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'de büyük hayal kırıklığı yaratan Monaco'nun Cezayirli forveti Islam Slimani, Türkiye günleriyle ilgili gündem yaratacak ifadeler kullandı.

Fransız basınına röportaj veren Slimani, "Fenerbahçe'de başarısız olduğumu birçok insan düşünüyor ancak bence başarısız değildim. Tam tersine, kendimi geliştirdiğim bir tecrübe yaşadım. Türkiye'de, daha önce görmediğim şeyleri gördüm. Çok başka bir dünya" diye konuştu.

"TÜRKİYE'DEKİ Futbol DEĞİLDİ"

Türk futbolunu hedef alan Cezayirli forvet, "Türkiye'deki futbol değildi, başka bir şeydi. Sahne arkasında çok şey yaşanıyordu. Atmosfer sağlıklı değildi. Orada birçok şeye katlanmak zorundaydım" ifadelerini kullandı.

"BİR GECEDE HER ŞEY DEĞİŞTİ"

İslam Slimani, Fenerbahçe'de çalıştığı teknik direktör Ersun Yanal ile ilgili de konuştu ve "Başlangıçta ilk 11'de başlıyordum ancak bir gecede her şey değişti. Yeni bir teknik direktör geldi ve benimle Benzia'yı kenara çekti. 1 hafta sonra, ikimiz de kiralık oyuncu olduğumuz için idmanlara çıkamayacağımızı söylediler. Bunu aşamadık. O güne kadar, Benzia ve bana niye böyle davrandıklarını anlamadık. Kararlarının sportif olmadığı açıktı. Futbol anlamında konuşuyorsak, biz en iyileriydik" dedi.

Eski Fenerbahçeli İslam Slimani: Türkiye'de sahne arkasında çok şey yaşanıyordu - Son Dakika Spor
21 Mayıs 2020 Perşembe 18:43
YORUMLAR (14)
  • Doğru karar ve itiraf : Adam doğru söylüyor,ülkede futbol değil menfaat oyunu oynanıyor,insanlar başkan ve yönetici olabilmek için yapmadıklarını bırakmıyor,neden alt yapıya önem verilmiyor da yabancı meraklısı,çünkü menfeat yok alt yapıda,milyarlarca tl borç batağında büyük klüpler nedenmi az çalsalar ve akıllı transfer yapılsaydı dünyaya örnek olurdular şimdi ise nerde devlet nerde millet diye dert yanıyorlar inşaAllah batarlar tarih sayfalarında kaybolurlar
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Ilginc : 2019 ligi Türk futbol tarihinin Kara kekesi olarak kalacak...Dünya o live gülüyor sizker ohhh kafayi kuma batirin.Sanattan Siyasete Hersey cirkeflesmis...Bide Catan Miller sakarya Allah u ekber tekbirleri altinda.....pehhhh
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika