Eski Kadıköy Belediye Başkanı Tecavüzü Bıraktı, Marka Değerinin Peşine Düştü!

Bağdat Caddesi'nde yaşanan tecavüz dehşeti sonrası Kadıköy'ün CHP'li eski belediye başkanı Selami Öztürk skandal bir tweet attı. Öztürk tepkiler üzerine tweet'ini sildi

Eski Kadıköy Belediye Başkanı, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği Onursal Başkanı ve Avukat Selami Öztürk'ün dün Kadıköy Bağdat Caddesi'nde yaşanan tecavüzle ilgili attığı tweet tepki çekti.

Tecavüz vakasıyla ilgili hiçbir şey söylemeyen Öztürk, bugün olayın Bağdat Caddesi'nde yaşandığını yazan gazetelere kızdı ve "Utanç verici olay Bağdat Caddesi'nde değil, Bostancıda ara sokakta oldu. Marka değeri olan caddeyi harcamayın" dedi.

SOSYAL MEDYA KARIŞTI

Öztürk, Twitter'daki hesabından "Marka değeri olan bir caddeyi harcamayın" dedi, sosyal medya karıştı. Öztürk'ün yaklaşık 1 saat önce yaptığı yoruma yüzlerce eleştiri geldi.

TEPKİLER ÜZERİNE TWEET'İNİ SİLDİ

Yoğun tepkiler üzerine tweet'ini silmek zorunda kalan eski Belediye Başkanı, "Cinsel tacizi utanç verici olarak niteleyerek naletlememe rağmen küfür ve tacize varacak hakaretler yazık. Bu konuda sizden çok çabam var" şeklinde bir tweet daha attı.


27 Ocak 2016 Çarşamba 14:26

Son Dakika