Eski Türk Sevgili Sabia Engizek'ten Bebek Şov

Daha önce hamile olduğunu kanıtlamak için soyunan eski Türk sevgili Sabia Engizek, bu kez katıldığı programda bebek şov yaptı.

Real Betis'te forma giyen Hollandalı futbolcu Rafael Van der Vaart'ın eski Türk sevgilisi Sabia Engizek, hamile olduğunu ispatlamak için daha önce Gala dergisine soyunmuştu. Eski Türk sevgili, bu kez de katıldığı programda bebek şov yaptı.

KAMERA, SABİA'NIN KARNINA YOĞUNLAŞTI

Hollanda'dan 16 kişinin katıldığı programın katılımcıları telepati, telekinezi, düşünce okuyan kişilerden oluşuyordu. Hollandalı futbolcu Van der Vaart'tan hamile olan Sabia'nın hamileliği gecenin en çok ilgi çeken yönü oldu. Jüri arasında otururken, kamera sık sık Sabia'ya ve karnına zum yaptı. Mentalist'lerin şovuna katılanlar ayrıca kemara önünde ve arkasında Sabia ve bebeğiyle yoğun şekilde ilgilendi. Sabia'nın mentalistlerle olan bu şovu, ocak ayına kadar devam edecek. Bir ara, kaşık bükme gösterisi ustası 68 yaşındaki Uri Geller, kulağını Sabia'nın karnına dayayıp "çocuk hareket ediyor mu?" diye baktı.

ÇIPLAK POZ VERİP HAMİLELİĞİNİ GÖSTERMİŞTİ

Hatırlanacağı üzere Sabia, daha önce Gala Dergisi için, yarı çıplak pozlar vererek kendisine inanmayan Hollandalı futbolcuya ispat olsun diye hamileliğini göstermişti.

"HAMİLELİĞİMİN KEYFİNİ SÜREMİYORUM"

Konuyla alakalı düşüncelerini dile getiren Sabia, "Hamileliğim hakkında o kadar çok konuşan var ki, bunun ardı arkası kesilmeyecek, spekülasyonlar devam edecek. Çıkan haberler yüzünden hamileliğimin keyfini süremiyorum" dedi.

23 Kasım 2015 Pazartesi 10:48

Hollanda, Real Betis, Van, Bebek, Spor
YORUMLAR