Kavgayı ayırmak isterken canından oldu

Eskişehir şehirler arası otobüs terminalinde, 3 kişi arasında çıkan kavgayı ayırmak isteyen adam, bıçaklanarak öldürüldü. Olay saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Eskişehir şehirler arası otobüs terminalinde, 3 kişi arasında çıkan kavgayı ayırmak isteyen Vahit Ayrım'ın (64), bıçaklanarak öldürülmesi olayının kamera görüntüleri ortaya çıktı.

18 Kasım 2019 tarihinde şehirler arası otobüs terminalinde meydana gelen olayda, iddiaya göre, üniversite öğrencileri Özgür D. (21) ve Yılmaz A. (21) ile bir otobüs firmasının görevlisi Ahmet Ö. (30) arasında bilet parasının sistem üzerinden iade edilmemesi nedeniyle tartışma çıktı.

KAVGAYI AYIRIRKEN CANINDAN OLDU

Tartışmanın büyümesi üzerine Ahmet Ö, üzerinde taşıdığı bıçağı Özgür D. ve Yılmaz A'ya savurdu. Bu sırada kavgayı ayırmak isteyen bir başka otobüs firması görevlisi Vahit Ayrım göğsünden aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralandı. Ambulansla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Vahit Ayrım, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Şüpheli Ahmet Ö. ise bıçakla birlikte polis tarafından yakalandıktan sonra tutuklandı.

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Vahit Ayrım'ın bıçaklandığı anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Ayrım'ın, kavga eden şüphelileri ayırmak isterken bıçaklanması görülüyor.

Kavgayı ayırmak isterken canından oldu - Son Dakika

Kaynak: DHA

14 Ocak 2020 Salı 12:00

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Güvenlik Kamerası, Eskişehir, kavga, Polis, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri