Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu

Pazaryeri ilçesinde, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu'da, tek listeyle seçime giren Ahmet Acar, başkanlığa yeniden seçildi.

Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu'nda, tek listeyle seçime giren Ahmet Acar, başkanlığa tekrar seçildi.

İlçede özel bir lokalde gerçekleştirilen genel kurula, Pazaryeri Kaymakam Vekili Eyüp Kaykaç, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Bilecik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Halit Gölcan ve oda üyeleri katıldı.

Kaykaç, yaptığı konuşmada, esnafların her zaman yanlarında olduğunu belirterek, küçük esnafların sıkıntılarının olduğunu bunları gidermek için hep birlikte mücadele edilmesi gerektiğini ifade etti.

Yalçın ise kendisinin de aynı zamanda esnaf olduğunu belirterek, 30 Mart yerel seçimlerinde tekrar seçildiği takdirde, esnafların sorunlarına hep birlikte eğileceklerini vurguladı.

Konuşmaların ardından, divan kurulunun oluşturulması, gelir gider tabloları ve faaliyet raporlarının okunması ve onaylanması gündemleri görüşüldü.

Daha sonra tek listeyle girilen seçimlerde, mevcut başkan Ahmet Acar, 33 oy alarak, yeniden başkan seçildi.

Yönetim Kurulu ise Yusuf Onur, Sabri Erol, Bayram Benli, Mahmut Üstün, Veysel Tansel, Mahir Pala'dan oluştu. - Bilecik

Kaynak: AA

14 Mart 2014 Cuma 13:01

Muzaffer Yalçın, Bilecik, Pazaryeri, Ahmet Acar, Yerel