Evden Kaçan Ceren, Kendisini Sokak Sokak Arayan Babasıyla Taksim'de Karşılaştı

İstanbul'da evden kaçan ve hayranı olduğu Kenan Sofuoğlu tarafından da eve dönmesi için çağrı yapılan Ceren, kendisini arayan babasıyla Taksim'de karşılaşınca eve dönmeye ikna oldu.

İstanbul'da 4 gün önce ailesine bir mektup bırakarak evden kaçan Ceren Ömür Koca bulundu. Liseli Ceren, kendisini sokak sokak arayan babasıyla tesadüfen Taksim'de karşılaştı.

AİLESİNE MEKTUP BIRAKARAK EVDEN KAÇTI

Tuzla'da Postane Mahallesi'nde ikamet eden liseli Ceren Ömür Koca, 3 Aralık gecesi ailesine bir mektup bırakarak evden kaçmıştı. Sosyal medya Ceren için harekete geçmiş, Ceren'in hayranı olduğu dünya motosiklet şampiyonu Kenan Sofuoğlu da Ceren'in eve dönmesi içi çağrı yapmıştı.

Ceren Ömür Koca

BABASIYLA TAKSİM'DE KARŞILAŞTI

Baba Ercan Koca, kızını kaybolduğu günden beri gece gündüz demeden sokak sokak arıyordu. Ceren'in gidebileceği yerlerde dolaşan baba Ercan Koca, önceki gün Taksim'de kızını aramaya devam ederken, Ceren'i birden karşısında buldu.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Hem şaşıran hem de üzülerek gözyaşlarına boğulan genç kız, babasına sarılarak özür diledi ve bir daha evden kaçmayacağını söyledi. Allah'ın bir lütfu olarak kızlarını bulduklarını söyleyen baba Ercan Koca, reşit olmayan kızını sorgusuz sualsiz kalmasına izin veren oteli ise şikayet etti.

(Kaynak: Sabah)

Kenan Sofuoğlu

07 Aralık 2017 Perşembe 09:23

Kenan Sofuoğlu, 3 Aralık, Tuzla, Taksim, 3. Sayfa
YORUMLAR