Evlenme teklifi reddedilen genç intihar etti

Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde sevdiği kızın evlenme teklifini reddetmesine dayanamayan genç, çalıştığı şantiyede intihar etti.

Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde sevdiği kızın evlenme teklifini reddetmesine dayanamayan genç, çalıştığı şantiyede intihar etti.

EVLENME TEKLİFİ REDDEDİLİNCE BUNALIMA GİRDİ

Diyarbakır'ın Bismil ilçesi Harmanlı köyü yakınında olan bir şantiyede dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda, iddiaya göre, harita mühendisi 26 yaşındaki Ömer Ş, sevdiği kızın evlenme teklifine ret cevabı vermesi üzerine bunalıma girdi.

TABANCAYLA İNTİHAR ETTİ

Şahıs, çalıştığı iş yerinde tek başında olduğu saatte şakağına dayadığı tabancayı ateşleyerek intihar etti. Telefona cevap vermeyen çocuklarının durumundan şüphelenen ailesi şantiyeye gittiklerinde gencin cansız bedeniyle karşılaştı. Cenaze, olay yerindeki incelemelerin ardından otopsi yapılmak üzere Diyarbakır Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Olayla ilgili jandarma ekiplerince inceleme başlatıldı.

Evlenme teklifi reddedilen genç intihar etti - Son Dakika

Kaynak: İHA

16 Ocak 2020 Perşembe 15:26

Diyarbakır, Harmanlı, Bismil, 3. Sayfa, Güncel, Son Dakika
YORUMLAR (48)
  • Hasan : Adam için çok üzüldüm ama kız istemedi ise vardır mutlaka bir sebebi belki sevemedi Kizcagizi belki evliliğe hazır değildi bilemeyiz hemen kötü düşünmeyin burda adam bunu anlayisla karşılayıp yoluna bakmalıydi demekki kaderi alin yazısı O kızda değilmiş sanırım bunu gurur meselesi yapmis bir anlık öfkeyle sağlıklı dusunememis allah rahmet etsin.
    Cevap Yaz 17 1 Yayından Kaldır
  • Empati. : Olmayacak ise kadınlar erkekler umut vermeyin boşuna oyalamayın erkekler uçkurları için kadınlar para için bir kadın ile bir erkek ile olmayın yeter artık kadının erkeği aldattığı erkein kadını öldürdüğü erkek için kadın için canların gittiği yeter. Çocuklarınıza adab öğretin ne çok sıkın ne de çok serbest bırakın yoksa bu ülkede ölümler boşanmalar aldatılmalar daha çok olacak daha çok kanlar akacak daha çok göz yaşı akacak olmasın bunlar Allah bizlere akıl fikir ihsan eylesin...
    Cevap Yaz 6 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika Haberleri