Serdar Ortaç'tan ilginç evlilik yorumu: İki tane deli olmanız lazım

Konya'da Beyşehir Belediyesi'nin düzenlediği Uluslararası 15'inci Göl Festivali'nde sahne alan Serdar Ortaç, şarkı aralarında hayranlarına 'Evlilik normal bir şey değil, iki deli olmanız lazım' diyerek seslendi.

Konya'da Beyşehir Belediyesi'nin düzenlediği Uluslararası 15'inci Göl Festivali'nde hayranlarıyla buluşan pop müzik sanatçısı Serdar Ortaç, konser programında buluştuğu hayranlarını sevilen şarkılarıyla eğlendirdi. Sevenlerinin de şarkılarında eşlik ettiği Ortaç, zaman zaman konserine koltuk üzerinde oturarak devam etti.

"45 SENE SONRA ARADIĞIM AŞKI BULDUM"

Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Serdar Ortaç, 90'lı yıllara damga vuran şarkılarını da seslendirerek izleyenlere nostaljik bir gece yaşattı. Sahnede konuşan Ortaç, kendisinin 45 yaşında evlendiğini hatırlatarak, "Başka kimseye 'canım, cicim, bebeğim' diyemiyorsun. Artık sadece hanımına aitsin, ona göre evleneceksin. Ben 45 sene bekledim, sonunda hayatımın aşkını buldum. Biraz geç oldu. Abi sakın sen o kadar bekleme, en fazla 25, hadi 27 diyelim. Evlilik normal bir şey değil kızlar, yani iki tane deli olmanız lazım" dedi.

Serdar Ortaç'tan ilginç evlilik yorumu: İki tane deli olmanız lazım - Son Dakika Magazin

Kaynak: Hürriyet

03 Ağustos 2019 Cumartesi 15:44

Beyşehir Belediyesi, Serdar Ortaç, Magazin
YORUMLAR