Evliyken Ebru Şallı ile Aşk Yaşamaya Başlayan Uğur Akkuş Kimdir?

11 yıllık evliliği devam ederken Ebru Şallı ile aşk yaşamaya başlayan ve Şallı ile nişanlanan Uğur Akkuş internette merak konusu oldu. Peki Uğur Akkuş kimdir, ne iş yapıyor? İşte detaylar..

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, yaz dönemi boyunca magazin gündeminde en çok konuşulan isimlerden oldular. İlişkileri, Akkuş evliyken başlayan çift, aşk yaşamaya devam ediyor. Boşanmasının ardından eleştirilere ilk kez cevap veren Uğur Akkuş merak konusu olmuştu, peki Uğur Akkuş kimdir?

YATIRIM DANIŞMANLIĞI ŞİRKETİ VAR

Uğur Akkuş'un kendine ait yatırım danışmanlığı şirketi var. Özellikle yabancı yatırımcılarla çalışan Akkuş, 11 yıldır bu işi yapıyor.

Kuveyt EMİRİNİN 3 MİLYON DOLARLIK YATIRIMINI YÖNETİYOR

Arap dünyasının tanıdık isimlerinden olan iş adamı, Kuveyt Emiri Şeyh el Sabah el Ahmed el Cabir el Sabah'ın Türkiye'deki yatırım danışmanı Şems Türk Kuveyt-Türkiye Yatırım Danışmanlığı Şirketi Grup Başkanı. Akkuş, Kuveyt Emiri'nin 3 milyar dolarlık yatırımlarına Türkiye'de yön veriyor.

Geçen yaz Ebru Şallı ile teknede el ele görüntülendikten sonra, o dönemki eşi Gonca Sağlam tarafından ağır şekilde eleştirilen Uğur Akkuş, bugün verdiği röportajda suçlamaları reddederken evliliğinin fiilen zaten bitmiş olduğu vurguladı.

Uğur Akkuş'un, Gonca Derin ile olan evililiğinden iki çocuğu var.

Uğur Akkuş'un 11 yıllık evliliğini bitirdiği Gonca Derin
31 Temmuz 2018 Salı 09:58

Uğur Akkuş, Ebru Şallı, Akkuş, Magazin
YORUMLAR