Ezo Başkanı Rasim Şahin Oldu

Erdemli Ziraat Odası’nın yeni başkanı Rasim Şahin oldu.

Erdemli Ziraat Odası'nın yeni başkanı Rasim Şahin oldu.
Odanın olağan üstü genel kurulunda seçim yapıldı. 73 delegenin oy kullandığı seçimde Rasim Şahin 45 oy alarak Erdemli Ziraat Odası'nın yeni başkanı oldu. Mevcut Başkan Ahmet Öger ise 27 oy da kaldı, bir oy ise geçersiz sayıldı.
Seçim sonrası Rasim Şahin, Öger ile birlikte kürsüye çıkarak, "Sevgili arkadaşlar burada bir yarış oldu. Kazanan Erdemlimizdir, Erdemlili çiftçilerimizdir. Ahmet başkanımızla her zaman beraberiz, el ele kol kola olacağız. Bilgi ve tecrübelerinden faydalanacağız. Elimizden geldiği kadarıyla onun projelerini de ileriye götürmeye çalışacağız. Her zaman onu da yanımızda görmek isteriz. Bu seçimin milletimize, memleketimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
Ahmet Öger de "Bu seçim memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Hep beraber olacağız" diye konuştu.
Rasim Şahin'in listesi ise şu isimlerden oluşuyor; Kasım Saygı, Cengiz Koca, Ali Gürgenç, Mehmet Baldan, Hasan Toklu,Mehmet Doğru, Atila Yılmaz, Hasan Topçu, Ahmet Sezer, Soner Yılmaz, Nusret Demiraslan, Ali Sapmaz, Ramazan Bakırdaş, Ali Issı, Ahmet Çalışkaner, Hasan Mavi, Mustafa Civelek, Remzi Gür, Ali Aydın ve Uğur Daş. - MERSİN

Kaynak: İHA

19 Mart 2016 Cumartesi 15:05

Soner Yılmaz, Erdemli, Rasim Şahin, Yerel