UBER Sürücüsü, Ücret Yüzünden Tartışma Yaşadığı Kadın Müşteriyi Ezdi

İstanbul'un Fatih ilçesinde UBER sürücüsü, ücret yüzünden tartıştığı kadın müşteriye çarptı. UBER sürücüsü gözaltına alınırken hafif yaralanan kadın müşteri ise hastaneye kaldırıldı.

İstanbul Fatih'te UBER sürücüsü ücret yüzünden tartıştığı kadın müşterisi ile yol kenarında bekleyen başka bir kadına çarparak, kaçtı. Polis tarafından yakalanan sürücü ifadesi alınmak üzere karakola götürülürken, hafif yaralanan iki kadın hastaneye kaldırıldı.

TARTIŞTIĞI KADIN MÜŞTERİYE ÇARPTI

Olay, Eminönü Ragıp Gümüşpala Caddesi'nde saat 19.15 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre UBER sürücüsü ile kadın yolcusu arasında ücret yüzünden tartışma çıktı. Yol kenarında devam eden tartışmaya çevredekiler de dahil olunca, ismi öğrenilemeyen UBER sürücüsü aracına bindi. Sürücü araçla hareket ettikten sonra önce tartıştığı müşterisine ardından da yol kenarında bekleyen bir başka kadına çarparak kaçtı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Ayağı ezilen iki kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı.

ARACIN SAĞ AYNASI VE KAPISI KIRILDI

Balat yönünde kaçmaya çalışan aracı polis Ayvansaray Caddesi üzerinde durdurdu. Sürücü polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken aracın sağ aynasının ve yan kapının kırık olduğu görüldü.

UBER Sürücüsü, Ücret Yüzünden Tartışma Yaşadığı Kadın Müşteriyi Ezdi

Kaynak: DHA

28 Aralık 2018 Cuma 23:11

Gümüşpala, Eminönü, Polis, 3. Sayfa
YORUMLAR