Fatih Terim'den yönetime: Paranız yoksa ben veririm

Fatih Terim ile Ali Koç arasında yaşanan gerginliğin boyutu büyüdü. Terim geçtiğimiz günlerde yönetim ile yaptığı toplantıda Divan Restoranı'nın Türk Telekom Stadı'nda bir şubesinin bulunduğunu hatırlattı. Sözleşmenin devam ettiğini dile getiren yöneticilere ise Terim, 'Eğer tazminat için paranız yoksa ben öderim' teklifinde bulunduğu öğrenildi.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki ezeli rekabet birçok yönden iki camiayı yarıştırır ancak son dönemde sarı-kırmızılıların teknik direktörü Fatih Terim ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç arasındaki gerilim sonrasında iş ilginç boyutlara ulaştı.

Her şey, Koç'un Terim'in TFF'den aldığı tazminatı dile getirmesiyle başlamıştı. Bunun üzerine Terim'in avukatı buna karşılık vermiş, ancak Fenerbahçe başkanı geri adım atmamıştı. Yaz dönemindeki bu tartışmaların ardından her şey unutulduğu düşünülüyordu ki, aslında ateşin küllenmediği görüldü.

"TAZMİNAT İÇİN PARANIZ YOKSA BEN ÖDERİM"

Milliyet'in haberine göre; Galatasaray'ın 3-2 galip geldiği Kayserispor deplasmanından sonra Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile görüşen Terim, Koç grubunun işletmeciliğini yaptığı "Divan Restoranı"nın Türk Telekom Stadı'nda da bir şubesinin bulunduğunu hatırlattı. Koç ile büyük gerginlik yaşayan tecrübeli teknik adam, neden Koç grubu ile devam edildiğini sordu. Sarı-kırmızılı yönetici ise Divan Lokantası ile sözleşmelerinin devam ettiğini dile getirerek, bunun sonlanmasının ardından duruma bakabileceklerini dile getirdi. Terim'in bunun üzerine Günay'a, "Eğer tazminat için paranız yoksa ben öderim" dedi.

NELER YAŞANMIŞTI?

30 Ağustos tarihindeki bu görüşme sonrasında ise Ali Koç'un Terim için söylediği, "Sicili bozuk" sözü gündeme oturdu. Club Brugge maçı öncesinde yaşanan bu olay sonrasında G.Saray Yönetimi buna karşılık vermeye çalışsa da, Fatih Terim, F.Bahçe derbisi öncesinde basına açık antrenmanda şu ifadeleri kullanmıştı: "Ali Koç'un yaptığı açıklamalara İstanbul'a dönünce bakacağımı ve değerse cevap vereceğimi belirtmiştim. Baktım ve değmeyeceğine karar verdim. Bu yüzden bir cevap vermedim. Eğer cevap vermeye değseydi verirdim"

Fatih Terim'den yönetime: Paranız yoksa ben veririm - Son Dakika Spor
08 Ekim 2019 Salı 10:20

Türk Telekom, Fatih Terim, Galatasaray, Ali Koç, Spor
YORUMLAR (66)
 • Uğur Avcı : Paran çok ise GS ı satın al. Mehmet Ağar ı Başkan, Mesut Yılmaz’ı Başkan yard. Haluk Ulusoy’u da basın sözcüsü yap. Yakışır... 2000 ruhu...
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Uğur Avcı : Türk futbolunun bir an önce kurtulması lazım bu insandan. Yıllardır Milli takım futbol direktörlüğünü yapan bu şahsın çalıştırdığı takımda 1 tane Türk yok. Bu utanç yeter adam olana...
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • ON LİRALIK OYUNCUNUN BAŞINA BEŞ LİRALIK ADAM KOYA : Mevkin itibarıyla konuş terim her ne olursa olsun sen başkanın paralı işçisisin senin mevkin başkanlık değil teknik direktörlük başkanın konuşabileceği konular seni ilgilendirmez sen teknik direktörlerle tartışabilirsin haddini aşma bir galatasaraylı olarak tavsiyem şımarmak kariyerini dip yapar
  Cevap Yaz 34 8 Yayından Kaldır
 • Adanalı yazıyor : Size bir soru fatih terim mi büyük galatasaray mi? Eğer fatih terim ise adam demekte haklı. Yok gs büyükse bu adamın gs ye paraniz yoksa ben verim diyecek kadar kucultmesinin hesabını kim soracak?
  Cevap Yaz 37 5 Yayından Kaldır
 • Futbol takımının ne olacağı belli : Futbol takımının ne olacağı belli.Terim takımı bırakmış başka şeylerle uğraşıyor
  Cevap Yaz 76 20 Yayından Kaldır
 • baluablau : gs: onca zengin para bağışladı rivayı satmasanız babayı alırsınz
  9 3 Yayından Kaldır
 • wet : GS yaşın küçük herhalde sizin kulübünüz 10 tl ye bileklik satmıştı.
  11 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız