Fatih Terim, Galatasaray'a Darbe Üstüne Darbe İndiriyor

Güneş Gazetesi Spor Müdürü Orhan Balal, Fatih Terim'in TFF'nin gücünü kullanarak Galatasaray'a darbe yaptığını ve bu şekilde Ünal Aysal'dan intikam aldığını savundu.

Terim hakkında ağır itham! Güneş Gazetesi Spor Müdürü Orhan Balal, Fatih Terim hakkında ortalığı karıştıracak bir iddiada bulundu. Orhan Balal, Fatih Terim'in, TFF'nin gücünü kullanarak eski takımı Galatasaray'ın ceza almasını sağladığını ve bu şekilde Ünal Aysal'dan intikam aldığını iddia eden bir yazı kaleme aldı.

GALATASARAY'A DARBE ÜSTÜNE DARBE

Galatasaray ile TFF arasındaki düello olanca hızıyla sürüyor. Sarı kırmızılı ekipte 3. dönemini tatsız noktalayan Fatih Terim’in, Türk Milli Takımı’nın başına geçmesinin ardından başlayan gerginlik zirve yaparken; TFF, yetkilerin elinde olmasının gücünü de kullanarak, Galatasaray’a darbe üstüne darbe indiriyor.

SON OPERASYONUN ADI : BRUTUS

Galatasaray yönetimi birbiri ardına gelen bu darbelere, yayınladığı deklarasyonlar, Başkan Ünal Aysal’ın söylemleri ve camia içi yaptırımlarıyla karşı koymaya çalışıyor. Son operasyonun adı ise takımın yeni teknik direktörü Cesare Prandelli’nin adından esinlenerek “Brutus” olarak belirlendi.

KULİS YAPIYOR SUÇLAMASI

Sarı kırmızılı camianın imparatoru olarak kabul edilen Fatih Terim, bu operasyonun bir numaralı hedefi. Terim’in adı, sarı kırmızılı takımın mabedi TT Arena’nın duvarlarından, Florya’dan tek tek kazınıyor, siliniyor. Fatih Terim’in fotoğraflarının yerine sarı kırmızılı taraftarların posterleri yerleştiriliyor.

TERİM, AYSAL'A ÖFKE DUYUYOR

Bunun başlıca nedeni, Terim’in, Galatasaray’dan ayrılık şeklini unutamadığı, Aysal’a ve yönetimine duyduğu öfkeyi TFF kanalıyla yansıttığı düşüncesi. Aysal ve ekibi, devrik imparatorun, her hatada Galatasaray Başkanı’nı yıpratmak için TFF yönetimi ve kurullarında kulis yaptığına inanıyor.

GERİ ADIM ATMAYACAKLAR

TFF tarafından isnat edilen suçlarda, verilen cezalarda Terim’in etkisinin görüldüğünü vurgulayan sarı kırmızılı camianın liderleri, “Fatih hocanın öfkesi çok sevdiği Galatasaray’a zarar verecek kadar büyük. İzlanda maçının sonrasında Galatasaraylı futbolcuları hedef olarak göstermesi de bir başka adım” diyor.

GALATASARAY'IN BAŞARISINA KİMSE ENGEL OLAMAZ

4. yıldıza ulaşmak için ezeli rakipleriyle büyük bir mücadeleye girişen sarı kırmızılı kulübün kurmayları ise, “Aslolan Galatasaray’dır, kalanı teferruat” diyen bir kişinin bu yaptıklarına inanmak bile istemiyoruz. Ancak Galatasaray’ın başarısına kimse engel olamaz” diyerek geri adım atmayacaklarını söylüyor.

Kaynak: Haberler.Com

13 Eylül 2014 Cumartesi 15:57

Güneş Gazetesi, Ünal Aysal, Fatih Terim, Galatasaray, Spor
YORUMLAR