Fatih Terim'in kızlarından zehir zemberek koronavirüs sözleri: Nefesim daralıyor

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyururken kızları Merve Terim ve Buse Terim'den sert tepki geldi. Buse Terim babasının koronavirüse yakalanmasına ilişkin Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Nefesim daralıyor" dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu. Terim, paylaşımında "Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere" ifadelerini kullandı.

MERVE TERİM'DEN ÇOK SERT TEPKİ

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim'in koronavirüse yakalandığını açıklamasının ardından kızından büyük tepki geldi. Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, "Sizin Allah belanızı versin! Hepiniz Allahınızdan bulun!" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, Beşiktaş ile oynadıkları maç öncesinde ligin devam etmesine isyan etmiş ve TFF'ye büyük tepki göstermişti.

BUSE TERİM: NEFESİM DARALIYOR

Buse Terim babasının koronavirüse yakalanmasına ilişkin Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum.. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha tarifsiz" ifadelerine yer verdi.

ABDÜRRAHİM ALBAYRAK'IN TESTİ DE POZİTİF ÇIKMIŞTI

Sarı-kırmızılıların ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak da korona virüs sebebiyle tedavi altına alınmıştı. Tecrübeli yöneticinin eşi Şükran Albayrak'ın da koronavirüs testinin pozitif olduğu belirtildi. Çiftin özel bir hastanede karantinada olduğu ifade edildi.

Fatih Terim'in kızlarından zehir zemberek koronavirüs sözleri: Nefesim daralıyor - Son Dakika Spor
Son Dakika: Fatih Terim'in koronavirüs testi pozitif çıktı

Son Dakika: Fatih Terim'in koronavirüs testi pozitif çıktı

23 Mart 2020 Pazartesi 22:25
YORUMLAR (224)
  • bence : okudun bela inşallah seni bulur.herkes yakalana bilir.aklın başında olduğu anda tivit atma.bekle sonra yorum yap.ertelense olmıyacakmıydı.belki başka yerde bulaştı.kimse kimseyi suçlamasın.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Antipas : AĞLAMAYIN. Virüs adaletli zengin fakir demiyor. Belki imana gelir Allahın emirlerine uyarsınız
    Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
  • GÖKTUĞ : ALLLAH VERMİŞ KİME NE VERECEGİNİ BİRTEK SENİN BABANAMİ BULAŞTİ VİRUSS SEN KİMSİNDE BELA OKUYORSUN ALDIĞI PARALARI SAYARKEN BULAŞMİŞTİR
    Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika