Fatih Terim'in Sosyal Medyayı Sallayan Videosu: Robinho'ya Yumruk Gösterdi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sahalarında Başakşehir'i 2-1 yendikleri maçta tribüne gönderilmişti. Olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.

Sarı kırmızılı ekibin şampiyon olduğu Başakşehir mücadelesinde konuk ekip öne geçtikten sonra gerginlikler yaşandı. Bir pozisyon sonrasında Fatih Terim'in kendi yedek kulübesi önünden koşarak Başakşehir yedek kulübesinin oraya gelip dördüncü hakeme itiraz eden Robinho'ya yumruk gösterdiği görüntüler sosyal medyayı salladı.

Fatih Terim yarattığı gerginliğin ardından iki takım teknik heyet ve yedek kulübesinden bulunan isimlerde tartışmaya dahil oldular.

İSMAİL ÇİPE VE ADEBAYOR ARASINDA DA GERGİNLİK YAŞANDI

Sonrasında yedek kulübesinde bulunan Galatasaray yedek kalecisi İsmail Çipe ile Medipol Başkşehir yedek kulübesinde bulunan Adebayor arasında gerginlik yaşandı. Fatih Terim'i 'durdurmak' için orada olduğu maç sonrasında açıklayan Adebayor'u yedek kulübesinin içine sert bir şekilde itmişti.

Bu gelişme sonrasında sinirler biraz daha gerilmiş fakat hakemlerin ve oyuncuların araya girmesiyle birlikte zor da olsa Galatasaray cephesi sakinleştirilmişti.

Fatih Terim'in Sosyal Medyayı Sallayan Videosu: Robinho'ya Yumruk Gösterdi
Beşiktaş, Lucescu ile Büyük Ölçüde Anlaştı Beşiktaş, Lucescu ile Büyük Ölçüde AnlaştıGalatasaray'ın Şampiyonluk Şarkısında Arda ve Burak Detayı Galatasaray'ın Şampiyonluk Şarkısında Arda ve Burak Detayı
21 Mayıs 2019 Salı 11:24

adebayor, başakşehir, robinho, fatih terim, Spor
YORUMLAR