Fatih Terim taburcu oldu, sosyal medya yıkıldı

Bir haftadır hastanede koronavirüs tedavisi gören Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim taburcu oldu. Bu gelişme sonrası sarı-kırmızılı taraftarlar sosyal medyayı salladı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucu 23 Mart'tan beri tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu. Terim'in tedavi gördüğü hastaneden yapılan açıklamada, deneyimli teknik adamın tedavisinin evde devam edeceği belirtildi.

"EVİNDE KARANTİNA UYGULAMASINA DEVAM EDECEK"

Hastanenin açıklamasında, "23 Mart 2020 tarihinde Covid 19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir. Hastamızın, Sağlık Bakanlığı tedavi ve takip protokolü çerçevesinde hastanede bulunduğu 7 gün sonrasında her ne kadar testi halen pozitif olsa da klinik bulgularındaki iyileşme ile tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesi ve gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur. Hastamız, 14 gün süreyle kendisi ve sevdikleri için evinde karantina uygulamasına devam edecektir. Terim ve bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizle" ifadelerine yer verildi.

"İMPARATOR FATİH TERİM"

Bu gelişme sonrası başta sarı-kırmızılı taraftarlar olmak üzere birçok futbolsever, attığı tweetlerle sosyal medyayı salladı. Kısa süre içinde Fatih Terim ve İmparator Fatih Terim hashtagi trend topic oldu. İşte o paylaşımlar:

Fatih Terim taburcu oldu, sosyal medya yıkıldı - Son Dakika Spor

#13067841##

30 Mart 2020 Pazartesi 17:01
YORUMLAR (63)
  • ANGARALI : REKLAM KOKAN HAREKETLER MAYK NE ZAMAN HASTA OLDUN NE ZAMAN İYİLEŞTİN SÜPER AYRICA TEDAVİYİ YAPAN DOKTOR ARKADAŞI TEBRİK ETMEK LAZIM ADAM ÇAKTIRMADAN TEDAVİYİ BULDU :)
    Cevap Yaz 1 3 Yayından Kaldır
  • Nasıl Dinliyorsunuz Acaba? : Semptom göstermeyen hastalar evinde karantina uygulayabiliyor.Böylelikle acil durumda olanlara yer açılıyor.Her virüsü kapan kişi hastaneye yatırılmıyor ki...Bilim Kurulu Üyeleri he4 soruya akla mantığa uygun cevap veriyor.Ricam bilmeden cahilce konuşmayın.
    Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika