Fatih Terim, Yunus Akgün'ün transferine onay vermedi

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve yeni sezon öncesi tam 9 transfer yapan Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim'in isteği doğrultusunda teklifler alan Yunus Akgün takımda tutulacak.

Galatasaray yönetimi, Teknik Direktör Fatih Terim'in isteği üzerine Yunus Akgün'ü takımda tutacak.

TERİM TRANSFERE İZİN VERMEDİ

Genç futbolcuya yurt dışından gelen teklifler olmasına rağmen yönetim Fatih Terim'in isteği üzerine bu oyuncuyu takımda tutma kararı aldı.Son olarak Belçika'dan teklif alan Yunus'un bu sezonda da Galatasaray'da kalması kararlaştırıldı.

TAM 9 TRANSFER YAPILDI

Galatasaray yeni sezon öncesinde Luyindama, Seri, Emre Mor, Babel, Jimmy Durmaz, Adem Büyük, Şener Özbayraklı, Ozornwafor ve kaleci Okan Kocuk'u kadrosuna katmıştı.

Fatih Terim, Yunus Akgün'ün transferine onay vermedi - Son Dakika Spor
Konoplyanka transferinde flaş gelişme! Fikret Orman'ı kızdırdı Konoplyanka transferinde flaş gelişme! Fikret Orman'ı kızdırdıAdı Galatasaray ve Beşiktaş ile anılan Aboubakar'ın yeni takımı belli oldu Adı Galatasaray ve Beşiktaş ile anılan Aboubakar'ın yeni takımı belli olduFalcao'da gece yarısı sürpriz gelişme! Transferi duyurdular Falcao'da gece yarısı sürpriz gelişme! Transferi duyurdularFenerbahçe'de Zajc krizi! Yönetim baskı yapıyor Fenerbahçe'de Zajc krizi! Yönetim baskı yapıyorSahaya giren Youtuber güvenlik görevlilerini işinden etti iddiası Sahaya giren Youtuber güvenlik görevlilerini işinden etti iddiası
16 Ağustos 2019 Cuma 12:26

Galatasaray, Yunus Akgün, Fatih Terim, Spor
YORUMLAR (8)