Fatih Ürek, 15 Bin Liralık Kostüm Dedikodusuna Son Noktayı Koydu

Fatih Ürek, 15 bin liralık kostüm dedikodusuna son noktayı koyduMUĞLA - Muğla'nın Bodrum ilçesinde sahne alan Fatih Ürek sahne kostümlerine 15 bin lira veriyor dedikodusuna son noktayı koydu.

Fatih Ürek, 15 bin liralık kostüm dedikodusuna son noktayı koydu
MUĞLA - Muğla'nın Bodrum ilçesinde sahne alan Fatih Ürek sahne kostümlerine 15 bin lira veriyor dedikodusuna son noktayı koydu.
Fatih Ürek, Bodrum Rixos Premium'da sahne aldı. Tatilcilerle buluşan Ürek'in sahne şovları büyük beğeni topladı. Bayram için gelen tatilcilere unutulmaz bir gece yaşatan Ürek sevilen şarkılarını söyledi. Tatilcilerle bol bol sohbette eden Ürek zaman zaman otel yetkililerine takılmadan da duramadı.
Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ürek sahne kostümlerine 15 bin TL veriyor dedikodularına da açıklık getirdi. Ürek "Ben seçmiyorum kostümlerimi. Koyuyorlar önüme giyiyorum ama 15 bin TL verdiğim doğru değil" dedi.
Dançıların sahneye çıkmasını gereksiz buluyorlar
Sahnesinde dansçı olmamasının nedenini de açıklayan Ürek, "Zaten sahnede çok hareketliyim. Herkes benim dansçıyla sahneye çıkmamı gereksiz buluyor. Demet Akalın müdahale ederek, 'Dansçıya ne gerek var. Sen kendin yetersin, tek başına sahneyi doldurabiliyorsun' diyerek dansçı çıkarmama izin vermedi" şeklinde konuştu

Kaynak: İHA

27 Haziran 2017 Salı 14:17

Rixos, Bodrum, Muğla, Fatih Ürek, Politika, Güncel