Etkinlik.io

Fatma Turgut

Fatma Turgut müzik kariyerine tek başına devam ediyor.

Fatma Turgut müzik kariyerine tek başına devam ediyor.

2007 yılında MODEL isimli rock müzik grubuna katıldı. MODEL grubu ile birlikte Perili Sirk (2009), Diğer Masallar (2011) ve Levla'nın Hikayesi (2013) isimleri taşıyan 3 albüm yayınladı. Sertab Erener ve Demir Demirkan ile birlikte çalışma fırsatı bulduğu "Diğer Masallar" albümünden yayınlanan "Değmesin Ellerimiz" ve "Pembe Mezarlık" şarkıları ülke çapında büyük ilgi gördü.

Birçok şehirde çok fazla sayıda sahne alma fırsatı yakaladı. Aynı zamanda Sabri Tuluğ Tırpan'ın Kahraman Türk Kadınları Oratoryosunda solist olarak yer alıp yine Sabri Tuluğ Tırpan'ın Rock Antolojisi projesinde sollistlik yaptı. Bu yıllar içerisinde yine MODEL grubu ile birlikte birçok reklam müziği seslendirdi. Mart 2016'da çıkardıkları single çalışması olan "Mey" uzun sure listelerde birinciliğini korudu. Sesini birçok reklam müziğinden de tanıdığımız Fatma Turgut; Model',in yanı sıra You May Kiss The Bride grubunda da vokal yapmaktadır. Şimdi solo kariyere adım atan Fatma Turgut; konserlerinde Model şarkılarının yanı sıra cover şarkılar da seslendirecek.

Sahne Önü

* Sahne önünde yer alan ilk 4 sıra bistroların bulunduğu alanı kapsar. 

Sahne önü bilet sahiplerinin, 0 530 770 49 49 veya 0 530 383 29 29 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

Sahne önü bilet sahiplerine minimum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır. 

VIP

* VIP Kategori, sahneyi gören en uygun yerden bistro imkanı sunulan alanı kapsar.

VIP bilet sahiplerinin, 0 530 770 49 49 veya 0 530 383 29 29 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

VIP bilet sahiplerine minimum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır. 

Ayakta

* Sahne önü ve VIP kategori dışında ayakta konserin izlenebileceği alanları kapsar.

Kaynak: Etkinlik.io

30 Eylül 2016 Cuma 19:01

Demir Demirkan, Sertab Erener, Fatma Turgut, Kültür Sanat, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri