Fenerbahçe-Bolu maçını Zonguldaklı hakem Taygun Tasalı yönetecek

Zonguldaklı B Klasman Yardımcı Hakemi Taygun Tasalı, Fenerbahçe-Boluspor arasında oynanacak olan hazırlık maçına görevlendirildi.

Zonguldaklı B Klasman yardımcı hakemi Taygun Tasalı Fenerbahçe-Boluspor maçına görevlendirildi. Merkez Hakem Kurulu B Klasman Yardımcı Hakemi Taygun Tasalı'yı yeni sezon hazırlıkları Düzce Topuk Yaylasında sürdüren Fenerbahçe'nin TFF 1.Lig takımı Boluspor'la yapacağı hazırlık maçına görevlendirdi.

9 yıllık kariyerinde ilk kez Fenerbahçe maçına çıkacak olan Tasalı, bu önemli maçta görev almanın mutluluğunu yaşıyor. Karşılaşma 13 Temmuz Cumartesi günü saat 19:00'da Bolu Atatürk Stadyumunda oynanacak. Fenerbahçe-Boluspor arasında oynanacak olan hazırlık maçının maç biletleri de belli oldu. Maç biletleri 60 TL ve 20 TL olarak satışa çıkacak.

Fenerbahçe-Bolu maçını Zonguldaklı hakem Taygun Tasalı yönetecek
Mahkemeden Galatasaray kararı: Seçim yok! Mahkemeden Galatasaray kararı: Seçim yok!Galatasaray'dan Fernando transferi için KAP bildirimi Galatasaray'dan Fernando transferi için KAP bildirimiİşte Barcelona'nın Ianis Hagi planı! Popescu açıkladı İşte Barcelona'nın Ianis Hagi planı! Popescu açıkladıFenerbahçe Garry Rodrigues transferini bitirdi iddiası! İşte yıllık ücreti Fenerbahçe Garry Rodrigues transferini bitirdi iddiası! İşte yıllık ücreti

Kaynak: İHA

11 Temmuz 2019 Perşembe 16:06

Fenerbahçe, Boluspor, Bolu, Spor
YORUMLAR (5)