Fenerbahçe'de bir futbolcuda koronavirüs bulgularına rastlandı

Türkiye'de de giderek artan koronavirüsle ilgili açıklama yapan Fenerbahçe, bir futbolcu ve sağlık çalışanında bulgulara rastlanıldığını açıkladı.

Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ve Göksel Gümüşdağ'da koronavirüs pozitif çıkmasının ardından Fenerbahçe de bir futbolcuda koronavirüs bulguları olduğunu açıkladı.

Sarı-lacivertlilerden yapılan açıklama şu şekilde:

"BULGULARA RASTLANMIŞTIR"

"Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde koronavirüs testinden geçmiştir. Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır.

Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız."

Fenerbahçe'de bir futbolcuda koronavirüs bulgularına rastlandı - Son Dakika Spor
25 Mart 2020 Çarşamba 16:06
Abone Ol
Paylaş
YORUMLAR (18)
  • Kaan : İnsanlık ölüyor kim o bu ne fark ediyo eldiven giymek çok önemli herkes önce eldiven giymesi lazım tabi sonra çöpe atmak lazım işte evde eldiven maske sonra yavaş yavaş yok olacak yanlış anlamayın çalıştığım işyerinde kendim takiyorum ama bu sadece yüzde 10 kadar yüzde yüz olması lazım herkes takması lazım yoksa yok olmaz yayılıyor
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • bence : özür dilerim serseri lafımı geri aldım.sende lan kelimesini geri alırsan sevinirim
    0 0 Yayından Kaldır
  • Serseri : Lan sana mı diyorum maviş denen hıyara söylüyorum beyinsiz herif
    2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika