Fenerbahçe'de futbolcular, teknik ekip ve personel koronavirüs testi yaptırmak için Samandıra'ya gitti

Fenerbahçe'de detaylı koronavirüs testi gerçekleştirilmeye başladı. Sarı-lacivertli takımın futbolcuları ve personeli koronavirüs testine girmek için Samandıra'ya gitti.

Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim'in Koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından Süper Lig ekiplerinde de hareketli günler yaşanmaya başladı. Sarı-kırmızılı takımın ardından Beşiktaş da önceki gün Nevzat Demir Tesisleri'nde takım halinde koronavirüs testine girerek olası bir hastalığı tespit etmek için harekete geçmişti.

CAN BARTU TESİSLERİ'NE GİTTİLER

Koronavirüse karşı hazır bulunmak ve önlem almak için Fenerbahçe'de tüm oyuncular, teknik ekip ve personel için test yaptırma kararı aldı. Bugün öğleden sonra Can Bartu Tesisleri'ne gelen sarı lacivertli futbolcular koronavirüs testinden geçecek.

Fenerbahçe'nin Alman yıldızı Max Kruse koronavirüs testi öncesi sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Fenerbahçe'de futbolcular, teknik ekip ve personel koronavirüs testi yaptırmak için Samandıra'ya gitti - Son Dakika Spor
25 Mart 2020 Çarşamba 15:16
Abone Ol
Paylaş
YORUMLAR (2)
  • Hakan : Allah'ın izniyle bu nu hep birlikte atlatacağız.anlamadigim canı isteyen test yaptirabiliyormu.yoksa burada imtiyaz ve torpilmi var.
    Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • meçhul gariban : Millet olarak hep beraber üstesinden geleceğiz herkesin sorumluluk alması gerekiyor ! Ciddiyetle hareket edeceğiz kurallara uyacağız !
    Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır

Son Dakika