Fenerbahçe'nin eski yıldızı Tuncay Şanlı: Fenerbahçe'de göreve hazırım

Bir dönem Fenerbahçe forması giyen ve yardımcı antrenörlük için ismi geçen Tuncay Şanlı, sarı lacivertli kulüpte görev almaya hazır olduğunu söyledi.

Fenerbahçe'de yardımcı antrenör olarak görev alacağı konuşulan eski futbolcu Tuncay Şanlı suskunluğunu Azerbaycan'da yayım yapan CBC Sport kanalındaki "Türkiye'den Futbol" programında bozdu.

Şanlı konuyla ilgili, "Fenerbahçe benim ailem. Seve seve görev yaparım. Bu güne kadar ne başkan, ne de hiçbir yönetici ile bu konuda görüşmem olmadı. Bizler göreve hazırız. Olursa zaten seve seve kabul ederim" ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE İLE 3 ŞAMPİYONLUK YAŞADI

2002-2007 yılları arasında 5 yıl Fenerbahçe forması giyen Tuncay Şanlı, sarı lacivertliler ile 3 lig şampiyonluğu sevinci yaşadı.

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Tuncay Şanlı: Fenerbahçe'de göreve hazırım - Son Dakika Spor
31 Mayıs 2020 Pazar 13:41
YORUMLAR (9)
  • Cabbar : Fenerbahçe nerede vasıfsız sözde futbolcu ve teknik elaman alarak kulübün batışını hızlandımaya başlamıştır duyurulur başvurularız için fenerbahçe kulübü ilen irtibat başvurularınızı pavlikatör ali kuzu beye cv siz de başvurabilirsiz, haydi türkiye her şey fenerbahçe için.alınacak elamanların isimleri 05.06.2020 açıklanacaktır.
    Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika