Fenerbahçe, Serdar Aziz İçin Resmen Devreye Girdi

Fenerbahçe, Galatasaray'ın yollarını ayırma kararı aldığı Serdar Aziz'in transferi için resmen görüşmelere başladı.

Fatih Terim'in kararının ardından Galatasaray ile yolları ayrılan Serdar Aziz için Fenerbahçe resmen devreye girdi. Fatih Terim'in "Serdar Aziz ile devam etmeyeceğiz" açıklamasının ardından düğmeye basan Fenerbahçe Yönetimi'nde idare menajer Volkan Ballı'nın ardından teknik direktör Ersun Yanal da bizzat oyuncunun menajeri Haluk Canatar'ı arayarak Serdar Aziz'i transfer etmek istediklerini iletti.

Galatasaray'dan 1,3 milyon euro alacağı olan ve bu alacağını tahsil etmeden ayrılmak istemeyen Serdar Aziz'in Fenerbahçe'ye transferinde bu alacaklar da avantaja çevrilecek ve sarı-kırmızılı kulüp ile bu yönde pazarlıklar yapılacak.

"ALMIŞ OLDUĞUNUZ KARARA SAYGI DUYUYORUM"

Serdar Aziz ile Fatih Terim arasındaki zirvede Serdar Aziz, Terim'e şu sözlerle ile seslenmişti; "Hocam, almış olduğunuz karara saygı duyuyorum. Bu kararın gerekçesini sormak için gelmedim. Bilmeden bir hata işlemişsem de özür dilerim. Üzerimde emekleriniz var. Size ve takım arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Vedalaşmak istedim, hakkınızı helal edin"

(Sporx)

Fenerbahçe, Serdar Aziz İçin Resmen Devreye Girdi - Son Dakika Spor
04 Ocak 2019 Cuma 10:42
YORUMLAR (36)
  • yürekli ve doğru : kötü yorum yazanlar hepsi ezik gsli adam milli takım stoperi kaç maç galatasarayı ipten aldı sırf fatih terim gibi kibiri yüzünden ayrılıyor fenerbahçeme yararlı olur fazlasıyla hemde mutlaka alınmalı
    Cevap Yaz 11 2 Yayından Kaldır
  • Ezik fb : Kotu yorum yapanlar diyon da istatistikler yalan söylemez gs kariyeri 122 maç oynadığı maç sayısı 65 alın hayrını görün tabi parasını verebilirseniz varsa paranız
    1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika