Fenerbahçeli Deniz Türüç ile kaleci Harun Tekin Kasımpaşa yolunda

Kasımpaşa, Fenerbahçe'de forma giyen Deniz Türüç ve kaleci Harun Tekin'i gündemine aldı. Harun için görüşmelere başlanırken, Deniz'e resmi teklif yapıldı.

Kaleci Fatih Öztürk ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarını ayıran Kasımpaşa, kaleci transferi için harekete geçti.

TRT Spor'un haberine göre, lacivert beyazlılar Fenerbahçe'den Harun Tekin'i transfer etmek için görüşmelere başladı. 31 yaşındaki Harun Tekin için Kasımpaşa ile Fenerbahçe arasında ilk temas kuruldu.

DENİZ TÜRÜÇ'LE DE İLGİLENİYOR

Lacivert beyazlılar öte yandan Sarı lacivertlilerin bir diğer futbolcusu Deniz Türüç için de girişimde bulundu. Başarılı orta saha oyuncusu için Fenerbahçe'ye resmi teklif yapıldı.

Fenerbahçeli Deniz Türüç ile kaleci Harun Tekin Kasımpaşa yolunda - Son Dakika Spor
14 Ağustos 2020 Cuma 17:21
YORUMLAR (12)
  • Şamil : Harun hariç takımdan kimi istertseniz verin.Harun şu anda bu ülkenin yabancılar dahil en iyi kalecisi.Fenerbahçe asla kalecilerin kıymetini bilmez.Ligdeki hemen hemen tüm kaleciler fenerden gitme.Hepside birbirinden iyi.Ama Fener benim takımım ama asla iyi olanı sevmez.Kim varsa iyi tutar onu gönderir.Onun için son iki yıldır rezilleri oynuyoruz.Bu işi bilen bir lider gelesiye kadar bu çileyi çekeceğiz mecbur.Bizde bir insanın iyi olup olmadığını anlamak enaz beş sezona mal oluyor.Kaldı üç sezon
    Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika