Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, eşi Kemal Ayvaz'dan boşandı

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran ve bir süre önce Kemal Ayvaz ile hayatını birleştiren Hanife Gürdal, 9 ay sonra sürpriz bir karara imza atarak eşinden boşandı.

Bir döneme damga vuran evlilik programları ile adını duyuran gelin adayı Hanife Gürdal, eşi Kemal Ayvaz'dan boşandı.

RTÜK tarafından yasaklanan evlilik programlarında eş arayan Hanife Gürdal, kısa sürede adını herkese duyurmayı başarmıştı. Programların yasaklanmasının ardından sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Hanife, daha sonra sürpriz bir karara imza atarak Kemal Ayvaz ile hayatını birleştirmişti.

BİRBİRLERİNE AİT FOTOĞRAFLARI SİLDİLER

Evlilikleri dolu dizgin devam eden ikilinin mutlulukları kısa sürdü. 9 ay süren evliliklerini noktalayan Hanife, sosyal medya hesabından eski eşiyle olan fotoğrafları da sildi.

"KOCAMLA VAKİT GEÇİRMEK İSTEMİYORUM"

Fenomen gelin adayı, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımda "Kocamla vakit geçirmek istemiyorum" ifadelerini kullanmıştı. Hanife'nin bu sözleri sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, eşi Kemal Ayvaz'dan boşandı - Son Dakika Magazin
16 Eylül 2020 Çarşamba 12:16
YORUMLAR (122)
  • dokuzuncu köy.. : dede ve ninelerimizin zamanında internet whatsapp Popg oyunu bilmem kaç kanal tv yoktu.çalışan kadın yok denecek kadar azdı.günümüze gelene dek kadın hala kendini hiçe sayan annelerini kardeşlerini unutup eşiniaşağılayan zihniyetin karşısında durmaya çalışıyor.ülkemizde salgın hastalık sonrası en çok can kaybının kadınların maruz kaldığı şiddet sonucu olduğu bir zamanda herkes aynaya bakıp ben bu döngünün neresindeyim diye yüzleşmeli
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • dokuzuncu köy.. : Evlendiyse Bize ne Ayrıldıysa Size ne tanımadığı bunca kişinin yorumlarından O na ne... Aşı bulunmuş mu,eyt sorununa bir çare bulunmuş mu ..yunanistan ile müzakere oluyor mu ,gençler uzaktan eğitimde yeterince faydalanıyor mu,emekli maaşlarına gerçek artış olacak mı,benzin mazot ne durumda ,muhtaçlara zeval vermeden yardım yapılabiliyor mu, işsizlere iş kaynakları EYT ye çözüm var mı,yurtlarda kimsesizlere, hepimize güvenli ortam sağlanıyor mu.artık Mersine gidecek yok mu hep mi tersine..
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika